zoosk 1 ଡେଟିଂ ଆପ୍ |

Choose your language:
bg, bs, ca, ceb, co, cs, cy, da, de, el, eo, es, et, fa, fi, fr, fy, ga, gd, gl, gu, ha, haw, hi, hmn, hr, ht, hu, id, ig, is, it, iw, ja, jw, ka, kk, km, kn, ko, ku, ky, la, lb, lo, lt, lv, mg, mi, mk, ml, mn, mr, ms, mt, my, ne, nl, no, ny, or, pa, pl, ps, pt, ro, ru, rw, sd, si, sk, sl, sm, sn, so, sr, st, su, sv, sw, ta, te, tg, th, tk, tl, tr, tt, ug, uk, ur, uz, vi, xh, yi, yo, zh, zu,






ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥାନୀୟ ଏକକ ବ୍ରାଉଜ୍ କରନ୍ତୁ!



ଯେହେତୁ ଅଧିକାଂଶ ଡେଟିଂ ବ୍ରାଉଜ୍ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଅଧିକ ଭିଜୁଆଲ୍ ଫୋକସ୍ ଅନୁଭୂତି ପ୍ରଦାନ ଦିଗରେ ଗତି କରନ୍ତି, ଜୁସ୍କ୍ ଏହି ବର୍ଗରେ କମ୍ ହୋଇଯାଏ |ସେଠାରେ କ video ଣସି ଭିଡିଓ ଜୁସ୍କ୍ କିମ୍ବା ୱେବକ୍ୟାମ୍ ନାହିଁ, ଯାହା ବ୍ରାଉଜ୍ ସାଇଟ୍ ସେଠାରେ ଥିବା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଅଧିକ ସ୍ଥିର କରିଥାଏ |ଅଧିକ ଜାଣିବାକୁ, ଦୟାକରି ଆମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ପାଇଁ |AskMen ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ |



ବାର୍ତ୍ତାଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କର କ messages ଣସି ସନ୍ଦେଶ ନାହିଁ |ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କର କ no ଣସି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ନାହିଁ |ପରବର୍ତ୍ତୀ ପୃଷ୍ଠା |



ଜୁସ୍କ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ - ରୋମାନ୍ସ - ନାଇରାଲାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଏହା କିପରି ସାଇନ୍ ଅପ୍ ହେବ |



ବିଶ୍ worldwide ବ୍ୟାପୀ 40,000,000 ଏକକ ଏବଂ ଦ daily ନିକ 3 ନିୟୁତ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଯାଏ |



ଜୁସ୍କ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ - ରୋମାନ୍ସ - ନାଇରାଲାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଏହା କିପରି ସାଇନ୍ ଅପ୍ ହେବ |



ମନ୍ତବ୍ୟଗୁଡିକ ଦେଖାନ୍ତୁ | ମନ୍ତବ୍ୟଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କର ମତାମତ ଆପଣଙ୍କର ନାମ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ | ଚିତ୍ତବିନୋଦନ ସମ୍ବାଦ | ଟ୍ରେଣ୍ଡିଂ ନ୍ୟୁଜ୍ :। ଆପଣ କେବେ 'ଟିଲର୍ସନ୍' ହୋଇସାରିଛନ୍ତି କି? ଏହି ଲୋକମାନେ ଅଛନ୍ତି | ଜୁସ୍କ୍ ନ୍ୟୁଜ୍ | କେବଳ ସ୍ୱାଇପ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ! ଜୁସ୍କ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ଖୋଜିବାକୁ, ଶୀଘ୍ର ମେଳ କରିବାକୁ, କିମ୍ବା ସେଟ୍ ଅପ୍ କରିବାକୁ ଦିଏ | ସ୍ଥାନୀୟ ସିଙ୍ଗଲ୍ସକୁ ଭେଟିବାର ଉପାୟ ଅଛି | ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ କିମ୍ବା ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଥମେ ଉପଯୁକ୍ତ ପଠାଇବା ପାଇଁ, ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ ଏହାକୁ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ସ୍ଥାନୀୟ କରିଥାଏ | ଫଟୋ ଡେଟିଂ ସାମରିକ ଯାଞ୍ଚ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଆମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଠକେଇ ବିରୋଧୀ ଦଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଅତିରିକ୍ତ ମାଇଲ୍ ଯିବା |



ଅନେକ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଡେଟିଂକୁ ଗଣିତ ଚିହ୍ନ କିମ୍ବା ଚାକିରି ସାକ୍ଷାତକାର ପରି, ବୋଧହୁଏ ଏକ ଖେଳ ଭଳି | ଜୁସ୍କରେ, ଆମେ ସ୍ଥାନୀୟ ସହିତ ଡେଟିଂ କରିବା ପାଇଁ ଏହା କ’ଣ - ଜୀବନର ଏକ ଅଂଶ! ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଆମକୁ ପଚାରନ୍ତି ଅଂଶଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ | ଯେହେତୁ ଆପଣ ଜୁସ୍କ୍ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି, ଆପଣ ଯାହା କରନ୍ତି ଏବଂ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଜାଣିବେ, ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ପୃଷ୍ଠଭୂମିରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଆବିଷ୍କାର କଲାବେଳେ ନିଜକୁ ଆବିଷ୍କାର କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଆମେ ଜାଣୁ ଯେ କ two ଣସି ଦୁଇଜଣ ସମାନ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂକୁ ଭିନ୍ନ ଭାବରେ ଆସନ୍ତି | ତେଣୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାର ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟ ପ୍ରଦାନ କରୁଛୁ - ମ୍ୟାଚ୍ ତିଆରି କରିବାର ଏକ ଶୀଘ୍ର ଉପାୟ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ୟବହାର କରି ଏକକ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଏକ ରଣନୀତିକ ଉପାୟ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବାଛିଥିବା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସହିତ ଏକ କ୍ୟୁରେଟେଡ୍ ଉପାୟ | ଅନ୍ୟ ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ସହିତ ଡେଟିଂ ଏବଂ ସଂଯୋଗ ହେଉଛି |t କେବଳ ଏକ ମ୍ୟାଚ୍ କରିବା ଏବଂ ତା’ପରେ ଚାଲିଯିବା, ଏହା ଏକ ଯାତ୍ରା |



ବିଶ୍ worldwide ବ୍ୟାପୀ 40,000,000 ଏକକ ଏବଂ ଦ daily ନିକ 3 ନିୟୁତ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଯାଏ |



ସ୍ଥାନୀୟ ଏହା ତୁମକୁ ପ୍ରଥମ ବାର୍ତ୍ତା ଲେଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛି କି ନାହିଁ, ତୁମର ସାମରିକ ସେବା ଯାଞ୍ଚ କରିବାର ଏକ ଉପାୟ ଦେଉଛି, କିମ୍ବା ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଟିପ୍ସ ସହିତ ତୁମ ପାଇଁ, ଜୁସ୍କ୍ ସେହି ଯାତ୍ରାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏଠାରେ ଅଛି |ଆପଣଙ୍କର ପାସୱାର୍ଡ ପୁନ res ସେଟ୍ କରିବାକୁ ଏକ ଲିଙ୍କ୍ ସହିତ ଏକ ଇମେଲ୍ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଇମେଲ୍ ଠିକଣାକୁ ଜୁସ୍ କରନ୍ତୁ |ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଟାଇପ୍ କରିଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଲୋକାଲ୍ ଅପ୍ କରିଛନ୍ତି |ଜୁସ୍କ୍ ଲୋଗୋ କୋମଳ ହାଲୁକା ନୀଳ ରଙ୍ଗରେ ହାଲୁକା ଅକ୍ଷର ସହିତ "ଜୁସ୍କ୍" ଶବ୍ଦ |ମଧ୍ୟମ ଅକ୍ଷର "o" ଏକ ହୃଦୟ ପ୍ରତୀକ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ |ହୃତପିଣ୍ଡଟି ବାମ ଅଧା ଉପରେ ହାଲୁକା ଲାଲ ଏବଂ ଚିହ୍ନର ଅଧା ଉପରେ ଗା dark ଼ ଲାଲ ରଙ୍ଗର |



ଭିତରକୁ ଯାଉ। ମୁଁ ଏକ :। ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ | ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ 30 ରୁ ଅଧିକ ସହିତ ଏକ ଡେଟିଂ ଆପ୍, ଡାଉନଲୋଡ୍ | ଆପଲ୍ ଆପ୍ ଷ୍ଟୋର୍ ପାଇଁ ଆପଲ୍ ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ଡେଟିଂ ଲୋଗୋ, ଏକ ଆପଲ୍ ର ଏକ ଫ୍ଲାଟ ଧୂସର ସିଲୁଟ୍ ପାଇଁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍। ହୋଇଛି, ଏକ କାମୁଡ଼ା ଆକାରର ଖଣ୍ଡ ହଜିଯାଇଛି ଏବଂ ଡାହାଣ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଜୁସ୍କ୍ ଉପରେ ଭାସୁଥିବା ଏକ ଓଭାଲ୍ ପତ୍ର, ଧୂସର ପାଠ୍ୟ "ଆପ୍ ଷ୍ଟୋର୍" ଦ୍ୱାରା ସ୍ଥାନୀୟ "।



ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେରେ 1 ଡେଟିଂ ଆପ୍!ଡେଟିଂ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର ପାଇଁ ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଲୋଗୋ, ମିଡିଆ ଖେଳିବା ପାଇଁ ପ୍ରତୀକକୁ ବ୍ରାଉଜ୍ କରିବାକୁ ଏକ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତିନିଧିତ୍ that ହୋଇଛି ଯାହା ଚାରୋଟି ରଙ୍ଗୀନ ବିଭାଗରେ ନୀଳ, ସବୁଜ, ହଳଦିଆ, ନାଲି ଚିହ୍ନ ଦ୍ୱାରା ଧୂସର ରଙ୍ଗର ପାଠ୍ୟ "ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ" 4. ଡେଟିଂ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମର ପ୍ରକାର ଜୁସ୍କ୍ ୱାର୍କସ୍ ନୁହେଁ ଅନେକ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଡେଟିଂକୁ ଗଣିତ ସମୀକରଣ ଜୁସ୍କ ଭଳି ଏକ ଚାକିରି ସାକ୍ଷାତକାର, ବୋଧହୁଏ ଏକ ଖେଳ |ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆମ ସହିତ ଯୋଗଦେବେ |ଆଜି ଜୁସ୍କରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ |'ସବସ୍କ୍ରାଇବ୍' ଚିହ୍ନ କ୍ଲିକ୍ କରି ଜୁସ୍କର ବ୍ୟବହାର ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଏବଂ ଗୋପନୀୟତା ନୀତିରେ ସହମତ |



ଜୁସ୍କ୍ ହାର୍ଟ ଲୋଗୋ ଲାଲ୍ ହୃଦୟ |ସମସ୍ତ ଅଧିକାର ସଂରକ୍ଷିତ।ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ପୁଣି ଜୁସ୍କକୁ ଲଗ୍ ଇନ୍ କରିବ, ତୁମର ଖାତା ଅବ୍ୟବହୃତ ହେବ |ଲଗ୍ ଇନ୍ ଲଗ୍ ଇନ୍। ଆମର ପାରସ୍ପରିକ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ, ଜୁସ୍କ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ସେବାଗୁଡିକ ସ୍ଥାନୀୟ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଠକେଇର ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାକୁ |ଆମର ଗୋପନୀୟତା ନୀତିରେ ଅଧିକ ଡେଟିଂ |



ପାସୱାର୍ଡ ପୁନ Res ସେଟ୍ କରନ୍ତୁ |ପାସୱାର୍ଡ ପଠାଯାଇଛିତୁମର ଜନ୍ମଦିନ ଆମକୁ କୁହ |ଆଜି ଜୁସ୍କରେ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖୁଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଏକକ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବ୍ରାଉଜ୍ କରନ୍ତୁ |ଜୁସ୍କ୍ ଆଜି ଜୁସ୍କରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ସିଙ୍ଗଲ୍ ଡେଟିଂର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବ୍ରାଉଜ୍ କରନ୍ତୁ |ସାଇନ୍ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଜୁଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ସ୍ଥାନୀୟ ଏକକ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବ୍ରାଉଜ୍ କରନ୍ତୁ |



ଜୁସ୍କ୍ - # 1 ଡେଟିଂ ଆପ୍ |



# 1 ଡେଟିଂ ଆପ୍ ସହିତ, ଦ daily ନିକ 3 ମିଲିୟନ୍ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଯାଏ, 8 ମିଲିୟନ୍ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଫଟୋ ଏବଂ ବିଶ୍ worldwide ବ୍ୟାପୀ 40 ନିୟୁତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣ ଏକ ଡେଟିଂ ଆପରେ ସିଙ୍ଗଲ୍ସକୁ ଭେଟିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଡେଟିଂକୁ ସହଜ କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରେ |



* ଆପ୍ ଆନି ଏବଂ ଟେକ୍ କ୍ରଞ୍ଚ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଜୁସ୍କ ହେଉଛି ସର୍ବକାଳୀନ ରାଜସ୍ୱରେ # 1 ଆଇଓଏସ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍:



* ୱାଲେଥବ୍ ଦ୍ୱାରା ଜୁସ୍କ୍କୁ '2021 ର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡେଟିଂ ଆପ୍' ଭାବରେ ନାମିତ କରାଯାଇଥିଲା: https://wallethub.com/blog/best-dating-apps/19745/



ନିଜେ ଦେଖିବାକୁ ଆସନ୍ତୁ କାହିଁକି ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ସ୍ଥାନୀୟ ସିଙ୍ଗଲ୍ ଜୁସ୍କ୍କୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି…



* ଆପଣଙ୍କର ପସନ୍ଦ ଏବଂ ପସନ୍ଦ ଉପରେ ଆଧାର କରି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସ୍ମାର୍ଟପିକ୍ ™ ପରିଚୟ |* ଜୁସ୍କର ଫଟୋ ଯାଞ୍ଚ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଯାହା ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିବା ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଭିଡିଓ ସେଲଫି ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଦେଇଥାଏ |* ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଅଧିକ ଉପାୟ - ଶୀଘ୍ର ମେଳ ଖାଉ କିମ୍ବା ତୁମେ କାହାକୁ ପସନ୍ଦ କର ଖୋଜ |* ଶରୀର ପ୍ରକାର, ଧର୍ମ, ଉଚ୍ଚତା ଏବଂ ଅଧିକ ସହିତ ଉନ୍ନତ ସନ୍ଧାନ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ |* ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏକ ସହାୟକ ଗ୍ରାହକ ସହାୟତା ଦଳ |



# 1 ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସିଙ୍ଗଲ୍ ଖୋଜିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଶ style ଳୀ ଅଧିକ |



ଜୁସ୍କର ଆଚରଣଭିତ୍ତିକ ମ୍ୟାଚ୍ ମେକିଂ ™ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ 40 ନିୟୁତରୁ ଅଧିକ ସଦସ୍ୟଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଶିଖୁଛି ଯାହା ଦ୍ we ାରା ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସେଟ୍ ଅପ୍ କରିପାରିବା ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ |



ପ୍ରଥମେ ଆସେ ™ ପରି |



ଆଜି ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ!ଏକ ଦେୟଯୁକ୍ତ ଗ୍ରାହକ ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ସୁବିଧାଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ:



* ଅନ୍ୟ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଟ୍ କରନ୍ତୁ |* ଆପଣଙ୍କର ସ୍ମାର୍ଟପିକ୍ସକୁ ହଁ କୁହନ୍ତୁ |* କିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖିଛି ତାହାର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଦେଖନ୍ତୁ |



ସଦସ୍ୟତା ମୂଲ୍ୟ **1-ମାସର ସଦସ୍ୟତା: $ 29.993-ମାସର ସଦସ୍ୟତା: $ 59.996-ମାସର ସଦସ୍ୟତା: $ 74.9912-ମାସର ସଦସ୍ୟତା: $ 99.99



ଏହି 'ହଟ୍ ଭ୍ୟାକ୍ସେଡ୍' ଗ୍ରୀଷ୍ମକୁ ସେଠାରୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ |



ରୋଷ୍ଟ ଟାଇଣ୍ଡର୍ ବାୟୋସ୍ ଯାହା "6'1" କୁ କହିଥାଏ, ଯେହେତୁ ଏହା "ତୁମେ ଯାହା ଚାହଁ ତାହା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, କିନ୍ତୁ ଆମର ଏକ ଭଲ ଅଂଶ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ |



କେତେକ ତଥାପି ଜିଦ୍ ଧରିଛନ୍ତି ଯେ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସେହି କଞ୍ଚା ବାର୍ତ୍ତାଳାପରୁ ଦୂରେଇ ଯାଏ ଯାହା କେବଳ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର, ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂଟେକ୍ନିକାଲ୍ ଟେକ୍ନିକାଲ୍ସହିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ମୁହାଁମୁହିଁ କଥାବାର୍ତ୍ତାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରେ ଯାହା ତୁମେ ବୋଧହୁଏ ଅନ୍ୟଥା ସାକ୍ଷାତ କରିନଥାନ୍ତ | ଏବଂ ଆସନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ହେବା: ଯେତିକି ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକ ରୋମାନ୍ସ ଉପନ୍ୟାସ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବାକୁ ଚାହୁଁ, ସେଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରାୟତ happen ଘଟେ ନାହିଁ | ଏବଂ ଏହା ସାହାଯ୍ୟ କରେ ନାହିଁ ଯେ ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଆମର ଏକ ବର୍ଷର ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ଏବଂ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଅଛି | ଯେକଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଚାପକୁ ହ୍ରାସ କରିବା ପାଇଁ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଏକ ସହାୟକ ପଦକ୍ଷେପ, ବିଶେଷତ intr ଅନ୍ତ intr ରାଜ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ଦୂରତା ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ |



ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରୋଫାଇଲରୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରାଣକର୍ମୀଙ୍କୁ ଆସୁଥିବା ଆଧୁନିକ ସେରିଣ୍ଡିପିଟି ଆପଣଙ୍କ ଭାବିବା ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସମ୍ଭବ: ଦୁଇଜଣ ଷ୍ଟାନଫୋର୍ଡ ସମାଜବିଜ୍ଞାନୀ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ଆମେରିକାର ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଉପାୟ | 2021 ସର୍ବେକ୍ଷଣରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ 39 ପ୍ରତିଶତ ହେଟେରୋଜକ୍ସୁଆଲ୍ ଦମ୍ପତି ଏବଂ 60 ପ୍ରତିଶତ ସମଲିଙ୍ଗୀ ଦମ୍ପତି ମୂଳତ online ଅନଲାଇନରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସାକ୍ଷାତ ଭଳି ପୁରାତନ, ପାରମ୍ପାରିକ ପଦ୍ଧତିକୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲେ |



ସଂଯୋଗରପ୍ରକାରବିଷୟରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଅଧ୍ୟୟନଗୁଡ଼ିକଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ବିଷୟରେ କେବଳ ପ୍ରାଚୀନ ଯୁକ୍ତିଗୁଡ଼ିକରେ ଏକ ଶୀଘ୍ର blow ଟକା ଦେଇଥାଏ, ଯେପରି କାହାର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଚିତ୍ର କେତେ ଗରମ: ଅନଲାଇନ୍ରେ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସୁସଙ୍ଗତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ଏବଂ ଯଦି ସେମାନେ କରନ୍ତି | ଗଣ୍ଠି ବାନ୍ଧିବାକୁ ସ୍ଥିର କର, ଏକ ସୁସ୍ଥ ବିବାହର ଅଧିକ ସୁଯୋଗ ଅଛି - ଅର୍ଥାତ୍ MIT ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ସମୀକ୍ଷାରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ଏହି ଅଧ୍ୟୟନ ଅନୁଯାୟୀ | ଅନ୍ୟ ଏକ ଷ୍ଟାନଫୋର୍ଡ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଅନଲାଇନରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିବା ହେଟେରୋଜକ୍ସୁଆଲ୍ ଦମ୍ପତିମାନେ ଅଫଲାଇନରେ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିବା ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ତତ୍ପର ହୋଇଥିଲେ।



ଅବଶ୍ୟ, ଅନଲାଇନ୍ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦିଏ ନାହିଁ ଯେ ଏକ ଦମ୍ପତି ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ହେବେ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଏକ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଥିବା ସମସ୍ତେ ସେହି ବେଗରେ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି |ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ କେହି ଭେରିଏବଲ୍ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରୁନାହାଁନ୍ତି ଯାହା ସୂର୍ଯ୍ୟୋଦୟକୁ ଯିବା ନିଶ୍ଚିତ କରେ |କିନ୍ତୁ ଗବେଷଣାକରେପରାମର୍ଶ ଯେ ଲୋକମାନେ ଯେଉଁମାନେ ସୁସଂଗତି ପରୀକ୍ଷା ଓ ଖୋଲା-ସମାପ୍ତ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପ୍ରଶ୍ନ ଭିତରକୁ ଉଦ୍ୟମ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟପଣିଆ ରଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଅଛି ଗମ୍ଭୀର ପାଇବାକୁ ଅଧିକ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥାଇପାରେ।



ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନାରବିବିଧତାଏବଂଗୁଣ |



ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଏହି ବିସ୍ତୃତ ପ୍ରୋଫାଇଲଗୁଡିକରୁ ଆପଣ ପାଇଥିବା ସୂଚନା ପରିମାଣ କାହା ସହିତ ପରିଚିତ ହେବାର "ପାରମ୍ପାରିକ" ଅବଧିରେ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ "ତୁମେ ଶିଶୁ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛ" ଜିନିଷ ହେଉଛି ଏକ ବିରାଟ ସୂଚନା ଯାହାକି ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ କାହା ସହିତ ସ୍ଥିର କରିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ଭବ ଯେ ତୁମେ ଅନୁଭବ ନହେବା କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏପରି ଏକ ଭାରୀ ବିଷୟ ଅଣାଯିବ ନାହିଁ | ।



ତଥାପି, ଅନେକ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରନ୍ତି - ଆପଣ ସେଗୁଡିକ ଚାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ପୂର୍ବରୁ ସେଗୁଡିକ ଅଛି - ସାଇନ୍ ଅପ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମୟରେ (ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସମ୍ଭାବ୍ୟ-ଅଶୁଭ ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡିକ), ଏବଂ ବୋଧହୁଏ ଆପଣଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଭିନ୍ନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମେଳ ହେବ ନାହିଁ | କର ସେହିଭଳି, OkCupid ର କିଛି ମେଳ ରାଜନ political ତିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ ନ୍ୟାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ମୂଳ ଅଟେ | ଆପଣ ଜାଣିବେ କି ଘରେ କେହି ବନ୍ଧୁକ ରଖନ୍ତି କିମ୍ବା ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଟୀକାକରଣକୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତି କି? ସମ୍ଭବତ not ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ OkCupid ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ନର୍କ ଆପଣଙ୍କୁ ଫେସବୁକରେ ଏକ fight ଗଡା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ କାହା ସହିତ ବିୟର ଆଣିବାକୁ ପଠାଇବ ନାହିଁ |



ଏଥିସହ, ଯେତେବେଳେ ତୁମର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଲୁଟ୍ କଲ୍ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ଚୋବାଇ ନଥାଏ, ଏହା ସର୍ବଦା ଭଲ ଅଟେ |ଯଦିଓ ତୁମେ କିଛି ଖରାପ ଏବଂ କ୍ଷଣସ୍ଥାୟୀ ପାଇଁ ଏଥିରେ ଅଛ, ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ତୁମେ ଏକ ସରଳ ବାୟୋ କିମ୍ବା ହିଙ୍ଗେ ର କିଛି ବରଫ ଭାଙ୍ଗିବା ଠାରୁ ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବ, ତାହା ତୁମ ସମୟ ପାଇଁ କିଏ ଯୋଗ୍ୟ ତାହା ତୁମକୁ ଜଣାଇପାରେ - ଯଦିଓ ସେହି ସମୟ କଠୋର ଭାବରେ “ତୁମେ” ଭିତରେ ଅଛି | ? "ଘଣ୍ଟା



ସାଇବର ଡେଟିଂ ଏକ୍ସପର୍ଟ ଡଟ୍ କମ୍ ର ଡେଟିଂ ଏକ୍ସପର୍ଟ ତଥା ସିଇଓ ଜୁଲି ସ୍ପିରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅନଲାଇନରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏତେ ସହଜ ନଥିଲା।ସେ ଜାଣିଥିବେ - ସେ 1994 ରୁ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଅନଲାଇନରେ ପ୍ରେମ ଖୋଜିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |



ସେ କୁହନ୍ତି, "ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଲାପଟପ୍ ନଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଥିଲା ଲୋକମାନେ ଘରକୁ ଯିବେ, ଧୀରେ ଧୀରେ ଲଗ୍ ଇନ୍ କରିବେ, କିଏ ସେମାନଙ୍କୁ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ଲେଖିବେ।" "କୋର୍ଟସିପ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବହୁତ ମନ୍ଥର ଥିଲା, ତେଣୁ ପ୍ରଥମ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କରୁ ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ତାରିଖକୁ ଯିବାକୁ ବହୁତ ସମୟ ଲାଗିଥିଲା। ଏଥିସହ ସେହି ଦିନ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ କଳଙ୍କ ଥିଲା। ତୁମେ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କହି ନାହଁ। ପତି, କିମ୍ବା ସାଥୀ, କିମ୍ବା ଅନଲାଇନରେ ଏକ ତାରିଖ | "



ସେହି ଦିନଠାରୁ ଏହି ବାକ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଏକ ଦୀର୍ଘ ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ କରିଛି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆବଶ୍ୟକତା ସହିତ ଡିଜିଟାଲ୍ ଡେଟିଂ ଲ୍ୟାଣ୍ଡସ୍କେପ୍ ବିକଶିତ ହୋଇଛି |OkCupid ହୃଦୟଙ୍ଗମ କଲା ଯେ ଏକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଭୋଟ୍ ଯେପରି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଅଟେ |ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ କ୍ରମଶ first ପ୍ରଥମ ଲାଇନ୍ର୍ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଉଥିଲେ, ତେଣୁ ବମ୍ବେ ମଧ୍ୟ ଆସିଲେ |କଫି ମିଟ୍ ବାଗେଲରେ, କେବଳ ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ମେସେଜ୍ କରିପାରିବେ, ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ୱିପ୍ କରିବା ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଖାଲି ସମୟ ନେବ ନାହିଁ |"ଟାଇଣ୍ଡରିଂ" ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ କ୍ରିୟା, କିନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ବିକଳ୍ପଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ |



ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସମୟ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ କରେ |



ଯଦି ତୁମେ ସ ucky ଭାଗ୍ୟବାନ୍, ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ମେଳକ ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ତାହା ସାଧାରଣତ how ଏହା କିପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରେ ତାହା ନୁହେଁ |ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଅନଲାଇନ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିଥିବେ, ଆପଣ ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ଭେଟିଥିବେ, ସେଠାରେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଡେଟିଂ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କହିପାରେ |



ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ଆପ୍ ଏକ ସୁସଙ୍ଗତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ପାର୍ଟନର ଖୋଜିବା ସହଜ କରିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡେଟିଂ କରୁଛି |ସମସ୍ତେ ରତ୍ନ ହେବାକୁ ଯାଉ ନାହାଁନ୍ତି।ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ବମ୍ବେ ଭଳି ଆପ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ସମ୍ପର୍କ ଖୋଜୁଛ ତାହା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଦିଏ, ଅନ୍ୟମାନେ ତାହା କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେଣୁ ତୁମେ ସମାନ ଜିନିଷ ଖୋଜୁ ନାହଁ ବୋଲି ବୁ to ିବା ପାଇଁ ତୁମେ କାହା ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଇ ପାରିବ |



ଏହା କହିଲା, ଡେଟିଂ ସାଇଟରେ ଏପରିକିଛିଲୋକ ରହିବେ ଯେଉଁମାନେତୁମ ପରି ସମାନ ଜିନିଷ ଖୋଜୁଛନ୍ତି |ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଏକ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବା ରାସ୍ତାରେ କିମ୍ବା ବାରରେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବା ଏବଂ ସେମାନେ ସମ୍ପର୍କ ଖୋଜୁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ପଚାରିବା ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ସହଜ ଅଟେ |ଆପ୍ ଏବଂ ଡେଟିଂ ୱେବସାଇଟ୍ ଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କର ଡେଟିଂ ପୁଲ୍ କୁ ବିସ୍ତାର କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାନ ଆଗ୍ରହ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତି ଯାହାକି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦ day ନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ସ୍ natural ାଭାବିକ ଭାବରେ ଚାଲିପାରନ୍ତି ନାହିଁ |ଗୋଟିଏ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଟିକିଏ ଧ patience ର୍ଯ୍ୟର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡିପାରେ |



ଆମେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ AI- ଆଧାରିତ କିମ୍ବା ଜିନ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ମେକିଂରେ ପହଞ୍ଚି ନାହୁଁ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଆଧୁନିକ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ଅଧିକ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚ୍ (କିମ୍ବା ଶୀଘ୍ର, ନିରାପଦ ହୁକଅପ୍) କୁ ସୁଗମ କରିବା ପାଇଁ ବିଗତ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି |ଯଦି ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ କିମ୍ବା ଆପ୍ ସହିତ ଥକି ଯାଇଛନ୍ତି କିମ୍ବା କେଉଁଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ତାହା ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସମୟର ମୂଲ୍ୟବାନ ଆପ୍ ପାଇଁ ଆମର ଟପ୍ ପିକ୍ସଗୁଡିକ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ:



ଜୁସ୍କ୍ ଲୋକାଲ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ 17+ |



40 ନିୟୁତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆମେ ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସନୀୟ ଏବଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ |ଆପଣ ଜଣେ ଲେସବିୟାନ୍, ସମଲିଙ୍ଗୀ କିମ୍ବା ସିଧା ହୁଅନ୍ତୁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକକ ସହିତ ମେଳ କରିପାରିବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଖୋଜିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବା |



ଜୁସ୍କ ହେଉଛି ଏକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସହିତ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଡେଟିଂ ଆପ୍: ଲୋକଙ୍କୁ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା |



ସ୍ୱାଇପ୍, ମେଳ, ଚାଟ୍ କର ଏବଂ ଅପରାଧରେ ତୁମର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସାଥୀ ଖୋଜିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅ |ଆପଣ କେବଳ କାଜୁଆଲ୍ ପାର୍ଟନର କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଅଧା ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ନୂତନ ଲୋକ ଏବଂ ଏକକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ମଜାଳିଆ, ନିରାପଦ ଏବଂ ସହଜ ଉପାୟ ପ୍ରଦାନ କରି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁ |



ଆମେ ସୁରକ୍ଷିତ ଡେଟିଂକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଉଛୁ |



- ଆମର ଫଟୋ ଭେରିଫିକେସନ୍ ଟୁଲ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦେବା ପାଇଁ ଅଛି ଯେ ଆପଣ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଚିତ୍ର ପରି ଦେଖାଯାଉଛି |ଆମର ସଦସ୍ୟମାନେ କିଏ ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ, ଆମେ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଯାଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରୁ |



- ସୁସଙ୍ଗତତା ଉପରେ ଆଧାର କରି ମେଳ ଆବିଷ୍କାର କରିବାକୁ ସ୍ମାର୍ଟପିକ୍ ™ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଆପଣ ଖୋଜୁଥିବା ସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ଆମର ଉନ୍ନତ ଫିଲ୍ଟର୍ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |ଥରେ ତୁମେ କାହା ସହିତ ଚାଟ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ଆମ ଆଇସବ୍ରେକର୍ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଚେଷ୍ଟା କର, ଏକ ମେସେଜ୍ ଲେଖ * କିମ୍ବା ଏକ ଉପହାର ପଠାନ୍ତୁ *!



ଅନ୍ଲାଇନ୍ରେ ପ୍ରେମ ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଆମେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡେଟିଂ ଆପ୍ |ଆଉ ଅଜ୍ଞାନ ସ୍ୱାଇପ୍ ନାହିଁ: ଜୁସ୍କ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅନ୍ତୁ, କାରଣ କାହାକୁ ଭେଟିବା କେବଳ ଏକ କ୍ଲିକ୍ ଦୂରରେ |



-- ଏହା କାମ କରୁଛି!2021 ରେ 56,000 ରୁ ଅଧିକ ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ଜୁସ୍କ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ପାଇଲେ -



ସମସ୍ତ ମ basic ଳିକ ସଦସ୍ୟମାନେ କରିପାରିବେ:- ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ଚିତ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ- ୱିଙ୍କ୍ ଏବଂ ହାର୍ଟ ପଠାନ୍ତୁ- ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଆବିଷ୍କାର କରିବାକୁ କାରୁସେଲ୍ ଦେଖନ୍ତୁ |



ଗମ୍ଭୀର ଜିନିଷକୁ ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ?ମଜା କରିବା ଏବଂ ଅଧିକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବ featuresଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଥିବାଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ଭାବନାକୁ ବ imize ଼ାନ୍ତୁ * ଯେପରି:- କାରୁସେଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଅନଲକ୍ କରନ୍ତୁ- ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ବ ost ାନ୍ତୁ- ଉପହାର ପଠାନ୍ତୁ- ବାର୍ତ୍ତାଗୁଡ଼ିକରେ ବିତରଣ ନିଶ୍ଚିତକରଣ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ |



ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏକ ଜୁସ୍ ଗ୍ରାହକ * ଆପଣ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ:- ଆପଣଙ୍କର ସଂଯୋଗ ସହିତ ଚାଟ୍ କରନ୍ତୁ -ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖୁଥିବାଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଅନଲକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ- ହଁ କୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ମାର୍ଟପିକ୍ସ ସହିତ ଚାଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ™



ଲୋକମାନେ କାହିଁକି ଭଲ ପାଆନ୍ତି'' ଡେଟିଂ ସେବା ଏକ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଆରମ୍ଭ କରିବା, ଅନ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏବଂ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟାପକ ଜାଲ ପକାଇବା ପ୍ରକୃତରେ ସହଜ କରିଛି | '' - Mashable



'' 2021 ରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା, ଜୁସ୍କ୍ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଦୁନିଆର ଟୋଷ୍ଟ ପାଲଟିଛି '' - AskMen



ନିଜର ମତାମତ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୁସ୍କ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଚାଟିଂକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ |ମଜା କିମ୍ବା ସଂଯୋଗ, ପ୍ରେମ ଏଠାରେ ଅଛି!-------------------------------------------------- ------------------------------------------------* ଅତିରିକ୍ତ | ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ଆଟୋରିନ୍ୟୁ:- ସମସ୍ତ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଏବଂ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଭଳି ମୁଦ୍ରା (ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ବିନା ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଏବଂ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରି) ସମାନ ଅବଧି ପାଇଁ ଅବଧି ଶେଷରେ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ନବୀକରଣ ହୁଏ ଏବଂ ତୁମକୁ ସମାନ ପରିମାଣ ପାଇଁ ପୁଣି ଚାର୍ଜ କରାଯିବ (ଯେକ any ଣସି ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ଟିକସ) ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଶେଷ ହେବାର ଅତି କମରେ 24 ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ଅଟୋ-ରିନ୍ୟୁଆଲ୍ ବନ୍ଦ କରି ବାତିଲ୍ କରନ୍ତି |- ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସେଟିଙ୍ଗ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଟୋ-ରିନ୍ୟୁଆଲ୍ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ | ଥରେ ଆପଣ ଅଟୋ-ରିନ୍ୟୁଆଲ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ, ଆପଣଙ୍କର ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଏବଂ / କିମ୍ବା ଅପଗ୍ରେଡ୍ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଶେଷରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଅଧିକ ଜାଣିବାକୁ, http://www.zoosk.com/tos ରେ ବ୍ୟବହାର ଚୁକ୍ତିନାମା ଏବଂ ଆମର ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡିକ http://zoosk.com/help ରେ ଦେଖନ୍ତୁ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆମର ଗୋପନୀୟତା ନୀତି www.zoosk.com/privacy ଏବଂ https://www.zoosk.com/safety ରେ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସୁରକ୍ଷା ଗାଇଡ୍ ପ read ନ୍ତୁ |ମୂଲ୍ୟ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାରରେ ଅଛି, ଯେକ any ଣସି ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ବିକ୍ରୟ କରକୁ ବାଦ ଦେଇ, ଆମେରିକା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଦେଶରେ ଭିନ୍ନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ବିନା ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |**: ଆମେରିକାର 56,019 ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ସମାପ୍ତି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସେମାନେ ଜୁସ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ପ୍ରେମ ପାଇଛନ୍ତି |-------------------------------------------------- ------------------------------------------------



ଡେଟିଂ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ଟିପ୍ସ ପାଇଁ ଆମକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ:> ଫେସବୁକ୍: https://www.facebook.com/Zoosk/> ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ: https://www.instagram.com/zoosk/> ତାରିଖ ମିଶ୍ରଣ: https: //www.zoosk। com / ତାରିଖ-ମିଶ୍ରଣ /



40 ନିୟୁତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆମେ ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଏବଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ |ଆପଣ ଜଣେ ଲେସବିୟାନ୍, ସମଲିଙ୍ଗୀ କିମ୍ବା ସିଧା ସିଙ୍ଗଲ୍ ହୁଅନ୍ତୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୁସ୍କ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅନ୍ତୁ!



ଜୁସ୍କ୍ - ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ |



40 ନିୟୁତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆମେ ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସନୀୟ ଏବଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡେଟିଂ ଆପ୍ |ଆପଣ ଜଣେ ସମଲିଙ୍ଗୀ, ସମଲିଙ୍ଗୀ କିମ୍ବା ସିଧା ହୁଅନ୍ତୁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକକ ସହିତ ମେଳ କରିପାରିବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଖୋଜିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବା!



Localସ୍ଥାନୀୟ ସିଙ୍ଗଲ୍ସକୁ ଭେଟିବାଜୁସ୍କହେଉଛି ଏକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସହିତ ଏକ ଡେଟିଂ ଆପ୍: ଲୋକଙ୍କୁ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା |ସ୍ୱାଇପ୍, ମେଳ, ଚାଟ୍, ଏବଂ ଅପରାଧରେ ତୁମର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସାଥୀ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅ |ଆପଣ କେବଳ କାଜୁଆଲ୍ ପାର୍ଟନର କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଅଧା ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ଆମେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏକ ମଜାଳିଆ, ନିରାପଦ ଏବଂ ସହଜ ଉପାୟ ପ୍ରଦାନ କରି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁ |



- ଆମେ ସୁରକ୍ଷିତ ଡେଟିଂକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେଇଥାଉ |ଆମର ଫଟୋ ଭେରିଫିକେସନ୍ ଟୁଲ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦେବା ପାଇଁ ଅଛି ଯେ ଆପଣ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଚିତ୍ର ପରି ଦେଖାଯାଉଛି |ଆମର ସଦସ୍ୟମାନେ କିଏ ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ, ଆମେ ଏକ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଯାଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରୁ |



- ସୁସଙ୍ଗତତା ଉପରେ ଆଧାର କରି ମେଳ ଆବିଷ୍କାର କରିବାକୁ ସ୍ମାର୍ଟପିକ୍ ™ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଆପଣ ଖୋଜୁଥିବା ସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ଆମର ଉନ୍ନତ ଫିଲ୍ଟର୍ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |ଥରେ ତୁମେ କାହା ସହିତ ଚାଟ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ଆମ ଆଇସବ୍ରେକର୍ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଚେଷ୍ଟା କର, ଏକ ମେସେଜ୍ ଲେଖ * କିମ୍ବା ଏକ ଉପହାର ପଠାନ୍ତୁ *!



ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ କିମ୍ବା ଅନଲାଇନ୍ରେ ପ୍ରେମ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଆମେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡେଟିଂ ଆପ୍ |ଆଉ ଅଜ୍ଞାନ ସ୍ ipes ାଇପ୍ ନାହିଁ: ଜୁସ୍କ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅନ୍ତୁ, କାରଣ କାହାକୁ ଭେଟିବା କେବଳ ଏକ କ୍ଲିକ୍ ଦୂରରେ |



ଏହା କାମ କରୁଛି!2021 ରେ 56,000 ରୁ ଅଧିକ ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ଜୁସ୍କ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ପାଇଲେ **



Freeମାଗଣାରେଜୁସ୍କରେଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁସମସ୍ତମ basic ଳିକସଦସ୍ୟମାନେ ଏହିବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକୁପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ:- ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ଚିତ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ- ୱିଙ୍କ୍ ଏବଂ ହାର୍ଟ ପଠାନ୍ତୁ- ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଆବିଷ୍କାର କରିବା ପାଇଁ କାରୁସେଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |



Theଗମ୍ଭୀର ଜିନିଷକୁ ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ?ମଜା କରିବା ଏବଂ ଅଧିକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ସହିତ ସ୍ଥାନୀୟ ସିଙ୍ଗଲ୍ସକୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗକୁ ବ imize ାନ୍ତୁ |



- କାରୁସେଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଅନଲକ୍ କରନ୍ତୁ- ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ବ ost ାନ୍ତୁ-ଉପହାର ପଠାନ୍ତୁ- ବାର୍ତ୍ତାଗୁଡ଼ିକରେ ବିତରଣ ନିଶ୍ଚିତକରଣ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ |



ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏକ ଜୁସ୍ ଗ୍ରାହକ * ଆପଣ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ:



- ଆପଣଙ୍କର ସଂଯୋଗ ସହିତ ଚାଟ୍କରନ୍ତୁ - ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁଦେଖିଛନ୍ତିସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଅନଲକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ- ହଁ କୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ମାର୍ଟପିକ୍ସ ସହିତ ଚାଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ™



Peopleଲୋକମାନେ କାହିଁକିଜୁସ୍କ୍ଡେଟିଂ ଆପ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି'' ଏକ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଆରମ୍ଭ କରିବା, ଅନ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏବଂ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟାପକ ଜାଲ ପକାଇବା ଡେଟିଂ ସେବା ପ୍ରକୃତରେ ସହଜ କରିଦେଇଛି | '' - Mashable



'' 2021 ରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା, ଜୁସ୍କ୍ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଦୁନିଆର ଟୋଷ୍ଟ ପାଲଟିଛି '' - AskMen



ନିଜର ମତାମତ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୁସ୍କ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଚାଟିଂକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ମଜା କିମ୍ବା ସଂଯୋଗ, ପ୍ରେମ ଏଠାରେ ଅଛି!-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------* ଅତିରିକ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ auto ନବୀକରଣ:- ମୁଦ୍ରା (ଏକ ସଦସ୍ୟତା ବିନା ସଦସ୍ୟତା ଉନ୍ନୟନ ଏବଂ ଉନ୍ନୟନ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ) ପରି ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟତା ଏବଂ ଉନ୍ନୟନ ସ୍ଵତଃସ୍ପୃତଭାବରେ ସମାନ ଅବଧି ପାଇଁ ଶବ୍ଦ ଶେଷରେ ରିନ୍ୟୁ ଏବଂ ତୁମ୍ଭ ପାଇଁ ପୁନର୍ବାର ଦେୟ ଲାଗୁ ହେବ ସମାନ ପରିମାଣ (ଯେକ any ଣସି ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ଟିକସ) ଯଦି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଶେଷ ହେବାର ଅତି କମରେ 24 ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ଅଟୋ ରିନ୍ୟୁଆଲ୍ ବନ୍ଦ କରି ବାତିଲ୍ କରନ୍ତି |



- ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସେଟିଙ୍ଗ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଟୋ ରିନ୍ୟୁଆଲ୍ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ |ଥରେ ଆପଣ ଅଟୋ ରିନ୍ୟୁଆଲ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ, ଆପଣଙ୍କର ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଏବଂ / କିମ୍ବା ଅପଗ୍ରେଡ୍ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଶେଷରେ ସମାପ୍ତ ହେବ |ଅଧିକ ଜାଣିବାକୁ, http://www.zoosk.com/tos ରେ ବ୍ୟବହାର ଚୁକ୍ତିନାମା ଏବଂ ଆମର ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡିକ http://zoosk.com/help ରେ ଦେଖନ୍ତୁ |ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆମର ଗୋପନୀୟତା ନୀତି www.zoosk.com/privacy ଏବଂ https://www.zoosk.com/safety ରେ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସୁରକ୍ଷା ଗାଇଡ୍ ପ read ନ୍ତୁ |ମୂଲ୍ୟ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାରରେ ଅଛି, ଯେକ any ଣସି ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ବିକ୍ରୟ କରକୁ ବାଦ ଦେଇ, ଆମେରିକା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଦେଶରେ ଭିନ୍ନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ବିନା ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |



Dating ଡେଟିଂ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ଟିପ୍ସ ପାଇଁ ଆମକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ:- ଫେସବୁକ୍: https://www.facebook.com/Zoosk/- ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ: https://www.instagram.com/zoosk/- ତାରିଖ ମିଶ୍ରଣ: https: //www.zoosk .com / ତାରିଖ-ମିଶ୍ରଣ /



40 ନିୟୁତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆମେ ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଏବଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡେଟିଂ ଆପ୍ |ଆପଣ ଜଣେ ଲେସବିୟାନ୍, ସମଲିଙ୍ଗୀ କିମ୍ବା ସିଧା ସିଙ୍ଗଲ୍ ହୁଅନ୍ତୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୁସ୍କ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅନ୍ତୁ!



2021 ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡେଟିଂ ଆପ୍ |



ଆପଣ ଏକ କାଜୁଆଲ୍ ହୁକଅପ୍, ଏକ ଗମ୍ଭୀର ସମ୍ପର୍କ, କିମ୍ବା ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ଆମେ ସମସ୍ତ ପ୍ରମୁଖ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରିଛୁ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ତାରିଖ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |



ଆମର 10 ଟପ୍ ପିକ୍ |



ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ |



ମ୍ୟାଚ୍



କାଜୁଆଲ୍ ଡେଟିଂ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ |



ଟିଣ୍ଡର୍ |



ମହିଳା-ପ୍ରଥମ ଡେଟିଂ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ |



ବମ୍ବେ |



ସୁନ୍ଦର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ |



ହିଙ୍ଗୁ



ନର୍ଡି ଡେଟିଂ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ |



କିପ୍ପୋ |



ଚିନ୍ତିତ ପ୍ରଶ୍ନ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ |



OkCupid



ପରୀକ୍ଷା ଟେକରଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ |



eharmony



ଫେସବୁକ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ |



ଫେସବୁକ୍ ଡେଟିଂ |



ସୀମା ବିନା ମେସେଜିଂ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ |



POF (ପ୍ରଚୁର ମାଛ)



ଦ୍ରୁତ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ |



ଏଲିଟ୍ ସିଙ୍ଗଲ୍ସ |



ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ସମ୍ପର୍କ କିମ୍ବା ଶୀଘ୍ର ଲୁଟ୍ କଲ୍ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ସେଠାରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଅଛି |ହାଇପର-ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ - ଫାର୍ମର୍ସ ଅନଲି, JDate, 3Fun - ଠାରୁ ଆମେ ଏଠାରେ ସମୀକ୍ଷା କରୁଥିବା ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଯାହା ଏକ ବ୍ୟାପକ ଜାଲ ପକାଇଥାଏ, ତୁମର ଜୀବନର ପ୍ରେମ ଖୋଜିବା ପାଇଁ କ’ଣ ଜାଣିବା ଆବଶ୍ୟକ… କିମ୍ବା କେବଳ ରାତି ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରେମ?ବାର୍, ନାଇଟ୍ କ୍ଲବ୍, ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପାରମ୍ପାରିକ ସଭା ସ୍ଥାନଗୁଡିକ ଖୋଲିବାକୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କେତେ ସୁରକ୍ଷିତ?ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ଆପ୍ ଏହି ଦିନ ଯିବାର ପଥ ଅଟେ, ନୂତନ ସେବା ସବୁବେଳେ କ୍ରପ୍ ହୋଇଯାଏ |ଏକ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଯାହା କେବଳ ଗୁରୁବାରରେ କାମ କରେ?କି ସଂକଳ୍ପ!ଅନେକଙ୍କର ସ୍ special ତନ୍ତ୍ର ଭିଡିଓ ସେବା ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହାକି ସେମାନେ COVID ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦୁନିଆରେ ଡେଟିଂ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ବିଶେଷ ଭାବରେ ପରିଚିତ କରିଛନ୍ତି, ଯେପରି ଆମେ ପରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବୁ |ଏତେଗୁଡ଼ିଏ ପସନ୍ଦ ସହିତ, ତୁମେ କିପରି ତୁମର ସିଦ୍ଧ, ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ମେଳ ପାଇ ପାରିବ?



ଡେଟିଂ ଆପ୍ ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିବା |



ଆପଣ ପ୍ରଥମେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ସ୍ତର | ଯେପରି, ତୁମର ହୃଦୟକୁ ପିଟର୍-ପ୍ୟାଟର୍ କରିବାକୁ ତୁମେ କେତେ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛ? କିଛି ଆପ୍, ପ୍ରଚୁର ମାଛ ପରି, ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଦେଖିବା ଏବଂ ମାଗଣାରେ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇବାକୁ ଦିଅ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାର୍ଜ ନକରି ତୁମର ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦିଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ତୁମକୁ ଧୋନୀ କରି ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତି ଯଦି ତୁମେ ପ୍ରକୃତରେ ସୀମା ବିନା ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଚାହୁଁଛ - ବିଶେଷତ if ଯଦି ଆଗ୍ରହ ଏକପାଖିଆ | ଆମେ ଏଠାରେ ସମୀକ୍ଷା କରୁଥିବା ଆପ୍ସ ପାଇଁ ମାସିକ ଦେୟ ମୂଲ୍ୟ $ 10 ରୁ $ 40 ରୁ ଅଧିକ ଅଟେ, ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦିଅନ୍ତି, ଯେପରିକି ଛଅ ମାସ କିମ୍ବା ବର୍ଷ | (ତୁମେ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତାକୁ ଭୟ କରୁ ନାହଁ କି?)



ତା’ପରେ ସେଠାରେ ସମସ୍ତ ଆଡ୍-ଅନ୍ ଅଛି |ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ - ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳଗୁଡିକରେ ଆପଣଙ୍କର ର୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ବ to ାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେୟ ଦେବା, ଜଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ଯେ ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଟନ୍ତି, କିମ୍ବା ଏକ ଭୟଭୀତ ବାମ-ସ୍ ipe ାଇପ୍ ପୂର୍ବବତ୍ କରିବା ଯାହା ଏକ ଡାହାଣ-ସ୍ୱାଇପ୍ ହେବା ଉଚିତ୍ - ଆପଣଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅତିରିକ୍ତଯେତେବେଳେ କିଛି ଆପ୍ ନିଜକୁ ମାଗଣା ଭାବରେ ବିଜ୍ଞାପନ କରିପାରନ୍ତି, ସମସ୍ତେ ଶେଷରେ ତୁମଠାରୁ ଏକ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି |କେବଳ ଫେସବୁକ୍ ଡେଟିଂ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ମାଗଣା, ଏବଂ ତାହା କେବଳ ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବିଦ୍ୟମାନ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫେସବୁକ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ତଥ୍ୟକୁ ମୁଦ୍ରା ବୋଲି ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ |



ନିଜକୁ ବିକ୍ରୟ କରିବା |



ଯେତେବେଳେ ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ନିଜକୁ ସେଠାରେ ରଖିବା ଏବଂ ଏକ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଆସେ, ସମସ୍ତ ଆପ୍ ମ ics ଳିକତା ପାଇଁ ପଚାରିଥାଏ: ନାମ, ବୟସ, ଅବସ୍ଥାନ, ଏକ ଫଟୋ, ନିଜ ବିଷୟରେ ଏକ ଛୋଟ ବ୍ଲର୍ବ, ଏବଂ (ସାଧାରଣତ)) ଯଦି ତୁମେ ଧୂମପାନ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଠିଆ କରିପାରିବ | ଏହା ବାହାରେ, ଏହା ଟିକେ କ୍ରାପ୍ସଟ୍ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଆପ୍, ଟିଣ୍ଡର୍ ପରି, ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଉପରେ ଫଟୋକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାଏ | ଅନ୍ୟମାନେ, ଇହର୍ମୋନି ପରି, ତୁମ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ବ୍ରାଉଜିଂ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ତୁମକୁ ଏକ ଅସୀମ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ପୂରଣ କର | ତଥାପି ଅନ୍ୟମାନେ, ଜୁସ୍କ୍ ପରି, ଏତେ କମ୍ ପଚାରନ୍ତି ଯେ ତୁମେ ପ୍ରକୃତରେ ଭାବପ୍ରବଣ ପ୍ରେମ-ସନ୍ଧାନକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମେଳ କରିବା ପାଇଁ କ’ଣ ବ୍ୟବହୃତ ହେଉଛି ବୋଲି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |



ଯଦି ଆପଣ ସିସ୍-ହେଟେରୋ ଡେଟିଂ ପୁଲରେ ପଡ଼ନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ଜାଣି ଖୁସି ହେବେ ଯେ ଏଠାରେ ସମୀକ୍ଷା ହୋଇଥିବା ଅଧିକାଂଶ ଆପ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ଅଟେ |ଏପରିକି ଏହର୍ମୋନି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମାନ ଲିଙ୍ଗ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଏ |ତଥାପି, କେତେକ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ LGBTQ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ପାଇଁ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, OkCupid ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ପୁରୁଷ କିମ୍ବା ମହିଳା ହେବା ମଧ୍ୟରେ ବାଛିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରେ, ହିଜ୍ରା, ଲିଙ୍ଗଫ୍ଲଏଡ୍ ଏବଂ ଦୁଇ-ଆତ୍ମା ​​ଭଳି ବିକଳ୍ପ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ |ଅନ୍ୟ ଆପଗୁଡ଼ିକ ଲିଙ୍ଗ ଏବଂ ଯ u ନଗତତାଠାରୁ ଅଧିକ ପରିଚୟକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରନ୍ତି |ଉଦାହରଣ ସ୍ .ରୁପ, କିପ୍ପୋଙ୍କ ନର୍ଡ-ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ, ଯେତେବେଳେ ସିଲଭର ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ଏକ ବରିଷ୍ଠ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଏଲିଟ୍ ସିଙ୍ଗଲ୍ସକୁ ପୁନ res ଉଦ୍ଧାର କରିଥାଏ |



ସଂଯୋଗ କରିବାର ସମୟ |



ଥରେ ତୁମେ ସେହି ସିଦ୍ଧ ସେଲଫି ବାଛ ଏବଂ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସାଥୀକୁ ତୁମର ସମସ୍ତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଗୁଣ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ପାରାଗ୍ରାଫ୍ ଲେଖ, ବ୍ରାଉଜିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଏହିଠାରେ ଏହି ଆପ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ବଡ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଏ | ଉଦାହରଣ ସ୍ .ରୁପ, ଟିଣ୍ଡର୍, ଏହାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହଟ-କିମ୍ବା-ସ୍ୱିପିଂ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ତାରିଖ ଖୋଜିବା ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ସହଜ କରିଥାଏ | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ବମ୍ବେ ସମସ୍ତ ଶକ୍ତି ମହିଳାଙ୍କ ହାତରେ ରଖିଥାଏ; ପୁରୁଷମାନେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ଯଦି ସେ ପ୍ରଥମେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ, ମ୍ୟାଚ୍ ଏବଂ ଓକ୍କ୍ୟୁପିଡ୍ ପରି, ଦୃ ust ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଉପଭୋକ୍ତା ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର (କିମ୍ବା ଅନ୍ତତ he ପକ୍ଷେ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି) ଗଭୀରତାରେ ବୁଡ଼ିବାକୁ ଦେଇଥାଏ | ହିଙ୍ଗ୍ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଦିଏ ଯାହା ଭିଜୁଆଲ୍ ଏବଂ ପାଠ୍ୟର ଏକ ସୁନ୍ଦର ମିଶ୍ରଣ |



ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେହେତୁ ଆପଣ ଡେଟିଂ ପୁଲ୍ କୁ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ନଜର ଅଛି, ବୁଲେଟ୍ କାମୁଡ଼ିବା ଏବଂ ପ୍ରକୃତରେ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଆପ୍ ଆପଣଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟ ପ୍ରଦାନ କରେ | ମ୍ୟାଚ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସହକର୍ମୀ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ୱିଙ୍କ୍ କରିବାକୁ ଦେବ, ଏବଂ ପ୍ରଚୁର ମାଛ ମେସେଜିଂ ପାଇଁ ଚାର୍ଜ କରେ ନାହିଁ | ଅଧିକାଂଶ ଡେଟିଂ ଆପରେ, ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ଉପଭୋକ୍ତା ପରସ୍ପରକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ମେସେଜିଂ ସାଧାରଣତ free ମାଗଣା | ଅବଶ୍ୟ, ମାଗଣା ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ କେବଳ ଦିନକୁ ଏତେଗୁଡ଼ିଏ ଲାଇକ୍ ପାଆନ୍ତି, ହିଙ୍ଗେ ବିଶେଷ ଭାବରେ ସୀମିତ | ଅନ୍ୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଚାର୍ଜ ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଭାବନାକୁ ଶବ୍ଦରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁ, ବମ୍ବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ପପ୍ ପାଇଁ $ 2 ପାଇଁ ଆଶାକର୍ମୀ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ବମ୍ବେ ମୁଦ୍ରା ପଠାଇବାକୁ ଦେଇଥାଏ | ଜୁସ୍କ୍ ଅଜ୍ଞାତ ଭାବରେ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବ୍ରାଉଜ୍ କରିବା ପାଇଁ ମୁଦ୍ରା କିଣିବାର ସାମାନ୍ୟ ଖରାପ ବିକଳ୍ପ ପ୍ରଦାନ କରେ, ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଦେଖୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପୁରସ୍କୃତ କରେ (ଅବଶ୍ୟ ଅତିରିକ୍ତ ଦେୟ ପାଇଁ) |



ସ୍ପର୍ଶରେ ରହିବା |



ଯେହେତୁ ଏହା 2021 ଅଟେ, ଏହି ସମସ୍ତ ସେବା, ଏପରିକି ଦଶନ୍ଧି ପୁରୁଣା ମ୍ୟାଚ୍, ଉଭୟ ଆଇଫୋନ୍ ଆପ୍ ଏବଂ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଆପ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ |ଯେତେବେଳେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଧିକାଂଶଙ୍କ ପାଇଁ ଡେସ୍କଟପ୍ ସହକର୍ମୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ୱିକେଣ୍ଡ୍ ଟ୍ରଷ୍ଟ ସେଟ୍ ଅପ୍ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ପ୍ରେଡସିଟରୁ ବିରତି ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |କେବଳ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ ଆପ୍ ଏବଂ ଡେସ୍କଟପ୍ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଯଥେଷ୍ଟ ଭିନ୍ନ ହୋଇପାରେ |ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଟିଣ୍ଡରର ବ୍ରାଉଜର୍ ସଂସ୍କରଣରେ କ sw ଣସି ସ୍ୱିପିଙ୍ଗ୍ ନାହିଁ |ଫେସବୁକ୍ ଡେଟିଂ ଏବଂ ହିଙ୍ଗ୍କେବଳମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଭାବରେ ଉପଲବ୍ଧ |



ଥରେ ଆପଣ ଏହି ଆପ୍ ସଂସ୍ଥାପନ କରି ସେବାଗୁଡିକ ପାଇଁ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କଲେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଏବଂ ଇମେଲର ଏକ ବ୍ୟାରେଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅନ୍ତୁ | କେତେକ, ଦ daily ନିକ ମ୍ୟାଚ୍ ପରାମର୍ଶ ପରି, ସାହାଯ୍ୟକାରୀ, ଅନ୍ୟମାନେ, ଆଲର୍ଟ ପରି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପାଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂତନ “ପସନ୍ଦ” କୁ କହିଥାଏ, ତାହା କେବଳ ବିରକ୍ତିକର ହୋଇପାରେ | ଭଲ କଥା ହେଉଛି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଆପରେ ସେଟିଙ୍ଗ୍ ମେନୁରେ ଡ୍ରିଲ୍ କରି ଆପଣ ଏହି ଆଲର୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ଟୁକ୍ କରିପାରିବେ |



ଯେକ Any ଣସି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଯାହା ଇଣ୍ଟରନେଟରୁ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସହିତ କିଛି ସୁରକ୍ଷା ବିପଦ ବହନ କରିଥାଏ |ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ଏକ ବିଷାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ପାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସମସ୍ତ ଆପ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଅବରୋଧ ଏବଂ ରିପୋର୍ଟ କରିବାକୁ ଦେଇଥାଏ, ଯେଉଁମାନେ ସୂଚନା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି |ଏହି ସେବାଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲଗୁଡିକ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଅବାଞ୍ଛିତ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ପଦାର୍ଥଗୁଡିକ ଦେଖାଯିବାକୁ ରଖନ୍ତି |AI ସହିତ ବମ୍ବେସ୍ ନଗ୍ନ |ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ଖରାପ ଦିନରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଟିଣ୍ଡର ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ସେବାଗୁଡିକୁ ସତର୍କ କରିବାକୁ ଦେଇଥାଏ |ଏପରିକି ତୃତୀୟ-ପକ୍ଷ ସମାଧାନ ଅଛି |UrSafe ହେଉଛି ଏକ ହ୍ୟାଣ୍ଡ-ଫ୍ରି, ଭଏସ୍-ଆକ୍ଟିଭେଟ୍ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷା ଆପ୍ ଯାହା ଅନଲାଇନ୍ ଡାଟର୍ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ସହିତ ଅଛି, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ମ୍ୟାଚ୍ ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |ଭାଇରାଲ୍ ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ହାତ ବ୍ୟବହାର ନକରିବା ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଟେ, ଯାହା ଆମକୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିଭାଗକୁ ଆଣିଥାଏ |



ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଥିବାବେଳେ ଡେଟିଂ |



ଯଦି ଡେଟିଂ ଯଥେଷ୍ଟ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ନଥିଲା, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମର ସାମାଜିକ ଜୀବନ ଚାଲୁଥିବା COVID-19 ମହାମାରୀ ଦ୍ୱାରା ଉନ୍ନତ ହୋଇଛି |ଆଦର୍ଶରେ, ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସାକ୍ଷାତ ହେବା ଉଚିତ୍ |ତଥାପି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଦାୟିତ୍ thing ହେଉଛି ଘରେ ରହିବା, ଏବଂ ଏହା ଡେଟିଂ ଆପ୍ ପାଇଁ ଏକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି |ଫେୟାରଟ୍ରିଲ୍, ଅଂଶୀଦାର ଭ୍ରମଣ ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳ ସ୍ୱପ୍ନ ମାଧ୍ୟମରେ ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଡେଟିଂ ଆପ୍, ବ୍ୟବହାରରେ ଏକ ବିଟର୍ସାଇଟ୍ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିଛି |



ସବୁଠାରୁ ସରଳ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଡେଟିଂ ସମାଧାନ ହେଉଛି ଭିଡିଓ ଚାଟିଂ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅତି କମରେ କେବଳ ମେସେଜ୍ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ପରସ୍ପରକୁ ମୁହାଁମୁହିଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦେଇଥାଏ |ବମ୍ବେ, ଇହର୍ମୋନି, ମ୍ୟାଚ୍, ଏବଂ ପ୍ରଚୁର ମାଛ ସମସ୍ତେ ଭିଡିଓ ଚାଟ୍ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି |ଅଧିକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଟାର୍ଗେଟ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହିତ ଆପ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି, ମୋବାଇଲ୍-କେବଳ ମୁସଲିମ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ମୁଜମାଚ୍ ସହିତ |ସ୍ନାକ୍ ଡେଟିଂ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସହିତ TikTok- ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଭିଡିଓ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତାକୁ ପରିଚିତ କରାଏ |



ଭିଡିଓ ଚାଟ୍ ବିନା ଆପ୍ ମଧ୍ୟ ସଙ୍କଟକୁ ନିଜ ପଦ୍ଧତିରେ ସ୍ୱୀକାର କରନ୍ତି |ହିଙ୍ଗ୍ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଆପ୍ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଚାଟ୍ ସେଟ୍ କରିବାକୁ ଦେଇଥାଏ |ଟାଇଣ୍ଡର ଆପଣଙ୍କୁ ସୀମିତ ସମୟ ପାଇଁ ମାଗଣାରେ କଲେଜ ସହପାଠୀ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ଦେଶର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମେଳ କରିବାକୁ ଦିଏ |OkCupid ଆପଣ କିପରି ମହାମାରୀର ମୁକାବିଲା କରୁଛନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ପ୍ରଶ୍ନ ଯୋଡିଛନ୍ତି |ଫେସବୁକ୍ ଡେଟିଂ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଅନ୍ୟ ଫେସବୁକ୍ ଯୋଗାଯୋଗ ଆପ୍ ଯେପରିକି ମେସେଞ୍ଜର କିମ୍ବା ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଟ୍ୟୁନେଡ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ବାଛିପାରିବେ, ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଭାବରେ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆପ୍ |



କେଉଁ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍?



ଡେଟିଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ, ତେଣୁ ଆମେ 10 ଟି ଲୋକପ୍ରିୟ ଆପରେ ଏକ ଗଭୀର ବୁଡ଼ ପକାଇ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଗୋଡ କାମ କରିଥିଲୁ |ଦି ଲିଗ୍, ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଆମେ ଯଥେଷ୍ଟ ଲୋକପ୍ରିୟ ନଥିଲୁ |ସମସ୍ତଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ଅଲଗା, ତେଣୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଆପ୍ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଫିଟ୍ ହେବ ନାହିଁ |ମ୍ୟାଚ୍ ଏବଂ ଟିଣ୍ଡର୍ ଉଭୟ ସଂପାଦକଙ୍କ ପସନ୍ଦ ପସନ୍ଦ କାରଣ ସେମାନେ ନିଜ ନିଜ ଗାଡ଼ିରେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ: ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଦ୍ରୁତ ହୁକଅପ୍ |ଅନ୍ୟ ଆପ୍ସର ମଧ୍ୟ ଶକ୍ତି ଅଛି, ଏବଂ ଆପଣ ଆମର ଗଭୀର ସମୀକ୍ଷା ପ reading ି ଅଧିକ ଜାଣିପାରିବେ |ଯଦି ଜିନିଷଗୁଡିକ କାମ ନକରେ, ଆମର ମଧ୍ୟ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବ୍ରେକଅପ୍ ଆପ୍ସର ଏକ ସହଜ ତାଲିକା ଅଛି |



ଜୁସ୍କ୍



ଜୁସ୍କହେଉଛି ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସେବା ଯାହାକି 25 ଟି ଭାଷାରେ ଏବଂ 80 ରୁ ଅଧିକ ଦେଶରେ ଉପଲବ୍ଧ |[2] କମ୍ପାନୀର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ହେଉଛନ୍ତି ଶାୟାନ୍ ଜାଡେ ଏବଂ ଆଲେକ୍ସ ମେହେର, ଯେଉଁମାନେ ଡିସେମ୍ବର 2021 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କମ୍ପାନୀ ଚଳାଉଥିଲେ। [3] ସେହି ବର୍ଷ ସଂଘର୍ଷ ପରେ କେଲି ଷ୍ଟେକେଲବର୍ଗ କମ୍ପାନୀର ନୂତନ ସିଇଓ ହୋଇଥିଲେ।[4] ଜୁଲାଇ 2021 ରେ, ଜୁସ୍କ ସ୍ପାର୍କ ନେଟୱାର୍କ SE ର ଅଂଶ ହୋଇଗଲା |



ବିଷୟବସ୍ତୁ



ଇତିହାସ [ସମ୍ପାଦନା]



ଡିସେମ୍ବର 2021 ରେ ଜୁସ୍କ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ଏହାର ସହ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଶାୟାନ୍ ଜାଡେ ଏବଂ ଆଲେକ୍ସ ମେହେର୍, କମ୍ପାନୀର ମୂଳ ସିଇଓ ଥିଲେ | ସେମାନେ ଉଭୟ ଇରାନୀୟ ପ୍ରବାସୀ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ଜାରି ରଖିବାକୁ ଆମେରିକା ଯାଇଥିଲେ। []]] [8] ଜାଡେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ବିଜ୍ଞାନରେ ମେରିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ୟୁନିଭରସିଟିରୁ ମାଷ୍ଟର ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିବା ପରେ ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, ଯାହା ମେରିଲ୍ୟାଣ୍ଡ କଲେଜ ଅଫ୍ କମ୍ପ୍ୟୁଟର, ଗଣିତ ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ବିଜ୍ଞାନ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଂଶ ଅଟେ। ମେହେର ମାଷ୍ଟର ଡିଗ୍ରୀ ଏବଂ ପିଏଚଡି ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ନାସା ପାଇଁ କାମ କରିଥିଲେ। ମେହେର ବରେଲିରେ ଥିବା କାଲିଫର୍ନିଆ ୟୁନିଭରସିଟିରେ ବ୍ୟବସାୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପ attended ିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଜୁସ୍କରେ କାମ କରିବାକୁ ଛାଡିଥିଲେ। [9]



ଏପ୍ରିଲ୍ 2021 ରେ, ଜୁସ୍କ୍ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସର୍ବସାଧାରଣ ଅଫର୍ ପାଇଁ S-1 କାଗଜପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିଲା ​​କାରଣ ଏହା 100 ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର୍ ପୁଞ୍ଜି ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା ​​| [10] S-1 ରେ, କମ୍ପାନୀ 2021 ର ଆୟ 178.2 ମିଲିୟନ ଡ଼ଲାର ଥିଲା, ଯାହା ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ତୁଳନାରେ 63% ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଏବଂ ଏହା 87% ହ୍ରାସ କରି 2.6 ମିଲିୟନ ଡ଼ଲାରରେ ପହଞ୍ଚିଛି। [10] ଏହାର 27 ନିୟୁତ ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ 650,000 ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଦେୟ ଦେଉଥିଲେ ଏବଂ ଏହାର ସଦସ୍ୟତା ବର୍ଷ ତୁଳନାରେ 44% ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା। [10] [11] ଜୁସ୍କ୍ ନଂ ସ୍ଥିତିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​| ଆପଲ୍ ଆଇଓଏସ୍ ଆପ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ 1 ଗ୍ରୋସିଂ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଏବଂ ଟପ୍ 25 ଗ୍ରସିଂ ଆପ୍ | [11]



2021 ରେ ସଂଗୃହିତ 200 ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର ତଥା ପୂର୍ବ ବର୍ଷର ଲାଭ ସତ୍ତ୍ Z େ ଜୁସ୍କ 2021 ରେ ଟଙ୍କା ହରାଇଲା। ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ଏବଂ ଅଧିକ ନିଯୁକ୍ତି ଉପରେ କମ୍ପାନୀ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିବାରୁ ଏହା ହେଉଛି।କମ୍ପାନୀ ଷ୍ଟାର୍ଟ ଅପ୍ ନୀତିରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲା ଯେ ଲାଭର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱ ନାହିଁ |କମ୍ପାନୀରେ ଏହି ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ସହିତ ଜୁସ୍କ ଡିସେମ୍ବରରେ ଏହାର IPO ବାତିଲ୍ କରିଥିଲା ​​|ଜାନୁଆରୀ 2021 ରେ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର 15% କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଛଟେଇ କରିଥିଲେ।ରାଜସ୍ୱର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ, କମ୍ପାନୀ ନଭେମ୍ବର 2021 ରେ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦେୟଯୁକ୍ତ ସଦସ୍ୟତା ଆବଶ୍ୟକ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି |[4]



ମାର୍ଚ୍ଚ 21, 2021 ରେ, ସ୍ପାର୍କ ନେଟୱାର୍କ SE (ଡେଟିଂ ବ୍ରାଣ୍ଡର ପୋର୍ଟଫୋଲିଓ ସହିତ ଏକ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ଡେଟିଂ କମ୍ପାନୀ) ଜୁସ୍କ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ନିଶ୍ଚିତ ଚୁକ୍ତି ଘୋଷଣା କରିଥିଲା ​​|[12] ରାଜସ୍ୱରେ ଉତ୍ତର ଆମେରିକାର ଦ୍ୱିତୀୟ ବୃହତ୍ତମ ଡେଟିଂ କମ୍ପାନୀ ଗଠନ କରି ଜୁଲାଇ 1, 2021 ରେ ଏହି ଚୁକ୍ତି ଶେଷ ହୋଇଥିଲା।[13]



ଉତ୍ପାଦ [ସମ୍ପାଦନା]



ଜୁସ୍କରେ ଏକ ଆଇଓଏସ୍ ଏବଂ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଆପ୍ ଏବଂ ଏକ ଡେସ୍କଟପ୍ ଚାଟ୍ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ଅଛି | ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଅଂଶୀଦାର ଖୋଜିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଜୁସ୍କ୍ ବଡ ଡାଟା ଏବଂ ଆଲଗୋରିଦମିକ୍ ସୁପାରିଶ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରେ | [11] ଏହାର "ମାଲିକାନା ଆଚରଣବିହୀନ ମେଳକ ତିଆରି ଇଞ୍ଜିନ୍" ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ କ୍ଲିକ୍, ମେସେଜିଂ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଅଧିକ ସଠିକ ମେଳ ଉତ୍ପାଦନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | [11] ଧାରଣା ହେଉଛି ଯେ ଜୁସ୍କ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କଠାରୁ ଯେତେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ପାଇବ, ଏହାର ସୁପାରିଶ ସେତେ ଭଲ ହୋଇପାରିବ। [11]



ଅଗଷ୍ଟ 2021 ରେ, ଜୁସ୍କ ଏହାର ଫଟୋ ଭେରିଫିକେସନ୍ ସେବା ଯୋଡିଥିଲା, ଯାହା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ "10 ବର୍ଷ ସାନ କିମ୍ବା 20 ପାଉଣ୍ଡ ହାଲୁକା ଥିବା ସମୟରେ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବା" କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଥିଲା |[14] ଏକ ଫଟୋ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଏକାଧିକ କୋଣରୁ ସେମାନଙ୍କର ରୂପକୁ ରେକର୍ଡ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭିଡିଓ ସେଲଫି ନେବାକୁ କୁହାଯାଏ |ଜୁସ୍କ୍ ମୋଡରେଟର୍ମାନେ ତାପରେ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ମେଳ କରନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ |ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ତାହା କରନ୍ତି, ଉପଭୋକ୍ତା ତାଙ୍କ ଫଟୋ ପାଖରେ ସବୁଜ ଚେକ୍ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି |[14] ଏହି ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ପ୍ରଥମେ ଜୁସ୍ ଆଇଓଏସ୍ ଆପକୁ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା, ତା’ପରେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ |[15]



ଜାନୁଆରୀ 2021 ରେ, ଜୁସ୍କ ଆମେରିକାର ସାମରିକ ସେବା ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଯାଞ୍ଚ କରିବାର ଏକ ଉପାୟ ଇନସିନିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ​​|[16] ବିଶେଷତ୍ୱ ​​ରୋମାନ୍ସ ସ୍କାମ ସହିତ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ବୀରତ୍ୱର ଉଦାହରଣକୁ ହ୍ରାସ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟଟି ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ |[17]



ଜୁସ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ବୟସ 18 ଏବଂ ତଦୁର୍ଦ୍ଧ |[18] ଅଂଶଗ୍ରହଣକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଗେମିଫିକେସନ୍ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟତା ର୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ବ୍ୟବହାର କରେ |[19]



ପାଣ୍ଠି [ସମ୍ପାଦନା]



ଜୁସ୍କର ନିବେଶକମାନେ ବେସେମର୍ ଭେଞ୍ଚର ପାର୍ଟନର, ଏଟିଆ ଭେଞ୍ଚର୍ସ ଏବଂ କିଣାନ ପାର୍ଟନର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରନ୍ତି |[6] କମ୍ପାନୀ ଇକ୍ୱିଟିରେ 60 ମିଲିୟନ ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ସଂଗ୍ରହ କରିଛି।[11]



ମୂଲ୍ୟ ମଡେଲ [ସମ୍ପାଦନା]



ନଭେମ୍ବର 2021 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଜୁସ୍କ୍ ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର ଆରମ୍ଭ କରିବା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣକୁ ଗୋଟିଏ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇବା ପାଇଁ କ fee ଣସି ଶୁଳ୍କ ଆଦାୟ କରିନଥିଲେ |ନଭେମ୍ବର 2021 ଠାରୁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ବାର୍ତ୍ତା ବାହାରେ ଯୋଗାଯୋଗ ଏବଂ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ଏକ ପ୍ରିମିୟମ୍ (ଅର୍ଥାତ୍ ଦେୟଯୁକ୍ତ) ସଦସ୍ୟତା ଆବଶ୍ୟକ କରେ |[4] [20]



ପୁରସ୍କାର ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତି [ସମ୍ପାଦନା]



2021 ରେ, ଜୁସ୍କ ଆମେରିକାର ଦ୍ରୁତତମ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକର 5000 ତାଲିକାରେ ନାମିତ ହୋଇଥିଲା, ଯାହାକି ନଂ।1660. [21]



2021 ରେ, ସାନ ଫ୍ରାନ୍ସିସ୍କୋ ବିଜନେସ୍ ଟାଇମ୍ସ ମଧ୍ୟ ଶାୟନ୍ ଜାଡେଙ୍କୁ ଏହାର 40 ଅଣ୍ଡର 40 ତାଲିକାରେ ବାଇ ଏରିଆ ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ନାମରେ ନାମିତ କରିଥିଲା ​​|[22]



ୱାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ଜର୍ଣ୍ଣାଲ୍ଜୁସ୍କ୍ ନଂ।ଏହାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିଗ୍ ଥିଙ୍ଗ୍ 2021 ରେ - ଶ୍ରେଷ୍ଠ 50 ଭେଞ୍ଚର-ପାଣ୍ଠି ପ୍ରାପ୍ତ କମ୍ପାନୀ ତାଲିକାରେ, ପୂର୍ବ ବର୍ଷ 42 ନମ୍ବର ସ୍ଥାନରୁ |[5] [6]



ଏକକ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ନାଇଜେରିଆ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଫ୍ଲର୍ଟ ଚାଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ |



ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଅନେକ ନାଇଜେରିଆବାସୀ ଶୁଣି ଖୁସି ହେବେ ଯେ ବାଡୋ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ରୁ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହେବ |ବିଶ୍ worldwide ବ୍ୟାପୀ ଉପଲବ୍ଧ ଟିଣ୍ଡର ହେଉଛି ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଅବସ୍ଥାନ-ଆଧାରିତ ଡେଟିଂ ନାଇଜା |



ଯଦି ଏକ ମ୍ୟାଚ୍ ଅଛି, ଟିଣ୍ଡର ଆପଣଙ୍କୁ ସୂଚିତ କରିବ ଏବଂ ଡେଟିଂ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | ତଥାପି, ଗୁଗୁଲ୍ ଟ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଲାଗୋସ୍ ଏବଂ ଆବୁଜାରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ଟିଣ୍ଡର୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଖୋଜୁଛନ୍ତି | ବ୍ଲାକବେରୀ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ six ଟି ନିରାଶ ହେବେ ଯେ ବ୍ଲାକବେରୀ OS ପାଇଁ ଟିଣ୍ଡର ଆପ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇନାହିଁ | ମୋବାଇଲ୍ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ନାଇଜେରିଆ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ତାଲିକାରେ ସାଇଟ୍ ଏହାକୁ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନିତ କରେ | ଏହାର କାରଣ ମୁକ୍ତ ଯେ ଏହା ନାଇଜେରିଆ ସିଙ୍ଗଲ୍ସକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଇଛି | ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଇମାନୁଏଲ୍ ଓକେକେ six ଟି ନାଇଜେରିଆରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ନାଇଜେରିଆ ଏବଂ ଆଫ୍ରିକୀୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଡେଟିଂ ସେବା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଫ୍ରେଣ୍ଡାଇଟ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ |



ଏଥିରେ କଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ନିମ୍ନ ସ୍ତରର ସଂସ୍ଥାପନ ଫ୍ରେଣ୍ଡାଇଟ୍କୁ ନିରାଶ କରିବ, ଯାହାର ଫେସବୁକରେ ଏକ ବିରାଟ ଅନୁସରଣ ଅଛି, ପାଖାପାଖି 40, ଲାଇକ୍ ସହିତ |ଲୋକପ୍ରିୟତା ଏହାର ସାମର୍ଥ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ଏବଂ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତା ଆଧାରକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ଫ୍ରେଣ୍ଡାଇଟ୍ ଏହାର ଆପରେ ନାଇଜେରିଆନ୍ କଠିନ କରିବାକୁ ପଡିବ |



ଡିଭାଇସ୍ ଡେଟିଂ: ଫ୍ରେଣ୍ଡାଇଟ୍ ର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ କେବଳ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ମାଗଣାରେ ଉପଲବ୍ଧ |ବ୍ଲାକବେରୀ, ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ଏବଂ ଆପଲ୍ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ ଉପରେ ବିଚାର କରିବାକୁ ପଡିବ |ଜୁସ୍କ ହେଉଛି ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଯାହା ଡିସେମ୍ବରରେ 26 ମିଲିୟନ୍ ନାଇଜେରିଆର ଏକ ୟୁଜର୍ ବେସ୍ ନାଇଜେରିଆନ୍ |ଏହି ଆପ୍ 25 ଟି ଭାଷାରେ ଏବଂ 80 ରୁ ଅଧିକ ଦେଶରେ ଉପଲବ୍ଧ |ଆପ୍ ସଂଖ୍ୟାଗୁଡିକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ନାଇଜା ତେଣୁ ବିଶେଷ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ |ଲୋକପ୍ରିୟତା ମୁକ୍ତ ନାଇଜେରିଆ: ନାଇଜେରିଆରେ ଜୁସ୍କ୍ କେତେ ଲୋକପ୍ରିୟ?



ନାଇଜା ଅନ୍ୟ କଥା, ନାଇଜେରିଆରେ ଜୁସ୍କର ଏକ ଛୋଟ ସାଇଟ୍ ଅଛି କିନ୍ତୁ ପ୍ରାୟ six ଟି ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ନୁହଁନ୍ତି |ଡିଭାଇସ୍ ଉପଲବ୍ଧତା: ଆପଲ୍, ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଏବଂ ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଜୁସ୍ ସାଇଟ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଉପରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହେବ |ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ।, ଜୁସ୍କ୍ ମାଗଣା ବ୍ଲାକ୍ବେରୀ ଡିଭାଇସ୍ ଉପଲବ୍ଧ ନୁହେଁ, ଯଦି ସେମାନେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁନାହାଁନ୍ତି |ଡିସେମ୍ବରରେ NAIJing ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଏହା six ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ହ୍ୟାକିଂ ଏବଂ ବଗ୍ ପ୍ରତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଭଳି ଅନେକ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡିତ |ଆଶାକରେ, NAIJing ରେ ଥିବା ଯୁବକମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହି ଟିଟିଙ୍ଗ୍ ଭଲ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବେ |



ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରେ 3 ରୁ ଅଧିକ ନାଇଜା ସମୀକ୍ଷାକୁ ବିଚାର କଲେ, NAIJing ଆପ୍ ଉପଭୋକ୍ତା ଯୋଗଦାନକୁ ଚଲାଇଥାଏ ଏବଂ ଭଲ ନାଇଜେରିଆ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଏକ ଡେଟିଂ ବେଗରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥାଏ |ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ।, ଆପ୍ ଆଇଫୋନ୍ ଏବଂ ଆପ୍ ଡିଭାଇସ୍ ପାଇଁ ନାଇଜେରିଆନ୍ ଉପଲବ୍ଧ ନୁହେଁ |ଭଲ ଉତ୍ତର ହଁ |



ଏଠାରେ ଆପଣ ନାଇଜେରିଆର ନାଇଜେରିଆନ୍ କିମ୍ବା girls ିଅମାନଙ୍କୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ବିଷୟରେ ପରାମର୍ଶ ମାଗୁଥିବା କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କ, ହୁକ୍ ଅପ୍ ଏବଂ ମ everything ିରେ ଥିବା ସବୁକିଛି ଖୋଜି ପାରିବେ |ଆମକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର, ଏହା ଏକ ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ |ନାଇଜେରିଆରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା: ଫେସବୁକ ଆଫ୍ରିକାକୁ ଭବିଷ୍ୟତ ଭାବରେ ଦେଖେ |ଗତ ବର୍ଷ ଏହା ଜୋହାନ୍ସବର୍ଗରେ ମାଳଦ୍ୱୀପରେ ଏହାର ପ୍ରଥମ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିଥିଲା ​​|ସାଇଟରେ, ରଏଟର୍ସ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି ଯେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନଙ୍କ ପରି ଫେସବୁକରେ ନାଇଜେରିଆରେ ମାସିକ 15 ମିଲିୟନ୍ ସକ୍ରିୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଅଛନ୍ତି।



ସୁରକ୍ଷା ବ Features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ସ୍କାମର୍ ମାନଙ୍କୁ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣରୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ |



ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ବିଚାର କରିବେ ଯେ ନାଇଜେରିଆରେ ପାଖାପାଖି 90 ନିୟୁତ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଅଛନ୍ତି।ଅବଶ୍ୟ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ, ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ନାଇଜେରିଆ ଫେସବୁକରେ ଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଷୟବସ୍ତୁ ବାଣ୍ଟିବା, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଅବଶ୍ୟ ଡେଟିଂ ପାଇଁ ଏହାକୁ ସାଇଟ୍ କରୁଛନ୍ତି |



ଡିଭାଇସ୍ ମାଗଣା: ଆପଲ୍, ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍, ବ୍ଲାକ୍ବେରୀ six ଟି ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୋବାଇଲ୍ ଡିଭାଇସରେ ଫେସବୁକ୍ ଆପ୍ ବହୁତ ଉପଲବ୍ଧ | ସମସ୍ତ ଅଧିକାର ସଂରକ୍ଷିତ। ଏହି ସାମଗ୍ରୀ, ଏବଂ ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଡିଜିଟାଲ୍ ବିଷୟବସ୍ତୁ, ପୁନ UN ପ୍ରକାଶିତ, ପ୍ରକାଶିତ, ପ୍ରସାରଣ, ପୁନ r ଲିଖନ କିମ୍ବା ପୁନ istr ବଣ୍ଟିତ ନାଇଜେରିଆ ନାଇଜା କିମ୍ବା କିଛି ଅଂଶ PUNCH ର ପୂର୍ବ ଲିଖିତ ଅନୁମତି ବିନା | ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଯାଆନ୍ତୁ | ବିବରଣୀ ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | Six ଜଣ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ଇସ୍ତଫା ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରି ସରକାରଙ୍କୁ ଫେରିଛନ୍ତି।



ଇ-ପଞ୍ଚକୁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରିବାକୁ ଏଠାରେ ଡେଟିଂ | ଭଲ ସ୍କପ୍: ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସିଙ୍ଗଲ୍ସକୁ ଯେକ anywhere ଣସି ସ୍ଥାନରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ସଶକ୍ତ କରିଥାଏ, ଏବଂ ସେହି ସମସ୍ତ ବିକଳ୍ପ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଦେଶ ଏବଂ ମାଳଦ୍ୱୀପକୁ ପ୍ରେମ ସନ୍ଧାନକୁ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଆଗେଇ ନେଇଛି | ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ଏହି ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଡେଟିଂ ଟ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଡେଇଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଫ୍ରିକାରେ ତାରିଖ ଚାଟ୍ କରିବା ଏବଂ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ସାଂସାରିକ ସିଙ୍ଗଲ୍ସଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛନ୍ତି | ନାଇଜେରିଆର ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ମହିଳା, ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଡେଟିଂ କରୁଛି, ଏବଂ ଏହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂତନ ସାଇନ୍ ଅପ୍ ସହିତ ବଡ଼ ଏବଂ ବିବିଧ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ବୁଲିବେ ନାହିଁ | କିଛି ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ଯଦି ସେହି ବିଶେଷ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଟିକିଏ ଦୂରରେ ନାଇଜେରିଆ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ |



ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ନାଇଜେରିଆର ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ଆପ୍ ଲାଇଭ୍ ଚାଟ୍ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟକୁ ସଂଯୋଗ କରେ | ଗତ କିଛିବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ, ଅନ୍ଲାଇନ୍ ସାଧନଗୁଡ଼ିକ ଡେଟିଂ ଲ୍ୟାଣ୍ଡସ୍କେପକୁ ବିସ୍ତାର କରିଛି ଏବଂ ଏକକମାନଙ୍କୁ ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଡେଟିଂ ସ୍ପେସରେ ସୀମା ଏବଂ ମହାସାଗର ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛି | ଆଫ୍ରିକା ଏବଂ ବିଦେଶରେ ଏକକ ପରିଚୟ ଦେବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା six ଟି ଏକ ମାଗଣା ନାଇଜେରିଆ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ଆପ୍ | ସରଳ ସାଇନ୍ ଅପ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ, ଡାଟା-ଏନକ୍ରିପ୍ଟ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଏକ ବିବିଧ ସଦସ୍ୟତା ଆଧାରକୁ ସେବା କରେ | ଆଜି, ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ମହିଳା ସାଇଟଗୁଡିକ, ଆପରେ ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ଦଳ ଏହାର ସାଇଟକୁ ଅଧିକ ବିସ୍ତାର କରିବା ଏବଂ ଅନଲାଇନ୍ରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ନାଇଜେରିଆ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସହଜ କରିବା ପାଇଁ ସାଇଟର ଏକ ମୋବାଇଲ୍ ଅନୁକୂଳ ସଂସ୍କରଣ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲେ | ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ଏକ ମାଗଣା | ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ଏକ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଡେଟିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପ୍ରଦାନ କରେ ଯେଉଁଠାରେ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଲୋକପ୍ରିୟ କିଛି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଏକକ |ଏକ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଏବଂ ମ୍ୟାଚ୍ ଖୋଜିବା ପାଇଁ 10 ମିନିଟରୁ କମ୍ ସମୟ ଲାଗେ | ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ନିଜେ ଅତି କମରେ six ଟି ଫଟୋ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ହେବା ପାଇଁ ମହିଳା, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅନଲାଇନ୍ ଗୋପନୀୟତା ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଏକ ଅନୁମାନିତ ନାମରେ ମିଶ୍ରଣ କରିପାରିବେ | ଜାଲିଆତି ରୋକିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ସରକାରୀ ଏଜେନ୍ସି କିମ୍ବା କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ସହିତ ସାଇଟ୍ ଏହି ତଥ୍ୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରେ | ସୁରକ୍ଷା ହେଉଛି ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା, ଏବଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସମସ୍ତେ ଆରାମଦାୟକ ସାଇଟ୍ ଅନୁଭବ କରିବା ପାଇଁ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରେ | ଦଳ ଇମେଲ ଏବଂ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ଦ୍ its ାରା ଏହାର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ପରିଚୟ ଯାଞ୍ଚ କରେ ଏବଂ ଏହାର ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ସ୍କାମ ପ୍ରତିରୋଧ ପ୍ରଣାଳୀ ରହିଛି ଯାହାକି ମହିଳାମାନେ ନକଲି କିମ୍ବା ନାଇଜା ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଆପ୍ ଧରିଥାନ୍ତି। ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂତନ ଡେଟିଂ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ସତ୍ୟତା ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତି | ସାଇଟ୍ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ସ୍ପାମି ନାଇଜେରିଆ କିମ୍ବା ଷ୍ଟକ୍ ଫଟୋ ବିଶିଷ୍ଟ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଫ୍ଲାଗ୍ କରିପାରିବ,କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ଉପରେ ନାଇଜେରିଆ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ ଏବଂ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ଆଚରଣ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅବରୋଧ କରେ | କାରଣ ଏହା ବିଜ୍ଞାପନ ରାଜସ୍ୱ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ନାଇଜେରିଆ ସୃଷ୍ଟି କରେ, ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ଭଲ ଅଫର ଅନେକ ମାଗଣା ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ, ମାଗଣା ସନ୍ଧାନ six ଟି ଚାଟ୍ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ | ଏହି ଆପଗୁଡ଼ିକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ମେସେଜିଂ ଏବଂ ନାଇଜେରିଆନ୍ ଫୋରମ୍ ମହିଳା ୟୁଜର୍ ବ୍ଲଗ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ ଯେଉଁଠାରେ ଭଲ ଏବଂ ମହିଳାମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିପାରିବେ | ଏକ ମାଗଣା ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଭାବରେ, ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ | ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ନାଇଜେରିଆର ଡେଟିଂ ସାଇଟକୁ ସେମାନଙ୍କର ଭଲ ଜୋନରୁ ବାହାରିବା ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ଡେଟିଂ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତି | ପ୍ରାୟ, ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ଉପରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକି ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ନିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବ growing ଼ାଉଛି | ପ୍ରତିଦିନ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଛଅ ଜଣ ପଠାନ୍ତି, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାଟ୍ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ଫଟୋ ବିନିମୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ତାରିଖ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରନ୍ତି | ଏକକ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳା ସୁସଙ୍ଗତ ତାରିଖ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଉନ୍ନତ ସନ୍ଧାନ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି,ଏବଂ ଏହି ଅନନ୍ୟ ଫ୍ଲର୍ଟିୟସ୍ ପରିବେଶରୁ ଅଗଣିତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଫୁଲିଲା | ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଏକକ ମଧ୍ୟରେ ନୂତନ ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରେ | ଏହାର ଲାଇଭ୍ ଚାଟ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଏହାର ଫଟୋ ଗ୍ୟାଲେରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ଏକ ପାରମ୍ପାରିକ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ଏହାର ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଆଧାର ଏହାକୁ ଭିଡ଼ରୁ ଭିନ୍ନ କରିଥାଏ | ସେମାନଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ମଧ୍ୟରେ ତାରିଖ ଖୋଜିବା କିମ୍ବା ସଠିକ୍ ପାର୍ଟନର ନାଇଜେରିଆରେ ଅନ୍ୟ ଦେଶମାନଙ୍କରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ଆପ୍ ଏକକ | ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜାଙ୍କ ପଛରେ ଥିବା ଦଳ ଡେଟିଂ ସାଇଟରେ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଏବଂ ଯତ୍ନ ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଉପଭୋକ୍ତା ଅଭିଜ୍ଞତାରେ ଦର୍ଶାଉଛି | ବିଶ୍ୱାସ ସହିତ, ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକ ଦଳ ଭାବରେ ଏକାଠି କାମ କରୁ | ନାଇଜେରିଆର ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମୂଳ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଆପ୍ ନାଇଜା ପରି ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଡେଟିଂ ନେଟୱାର୍କରେ ଯୋଗ ଦେଇ ସେମାନଙ୍କର ରାଶି ବିସ୍ତାର କରିପାରିବେ | ଆଫ୍ରିକା ଏବଂ ବିଦେଶରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବ dating ୁଥିବା ଡେଟିଂ ସମ୍ପ୍ରଦାୟକୁ ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ସମର୍ଥନ କରେ |ସାଇଟ ଏବଂ ଆପ୍ ନାଇଜେରିଆ ଚାଟ୍ ଏବଂ six ଟି ସନ୍ଧାନ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ଡେଟିଂ ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଗମ କରିଛି, ଏବଂ ଅନଲାଇନ୍ ସାଇଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ନୂତନ ଉପାୟ ବିକାଶ କରିବାକୁ ଦଳ ସାଇଟଗୁଡିକ |



Flirtnaija.ng



ସିଙ୍ଗଲ୍ସଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ |



ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏହାର ଉନ୍ମୋଚନ ପରଠାରୁ, ଫ୍ଲର୍ଟ ନାଇଜା ଏକ ନାଇଜେରିଆକୁ ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଏବଂ ବିଶ୍ୱସନୀୟ ଆଫ୍ରିକୀୟ ଡେଟିଂ ସାଇଟଗୁଡିକରେ ଏହାର ନାଇଜେରିଆର ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କରି ବହୁ ମାଗଣା ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରି ଲୋକପ୍ରିୟ କରିଥିଲେ |ଆମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମାଗଣା ଆପ୍ ଚାର୍ଜ ଉପଲବ୍ଧ ଏବଂ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ସାଇଟ୍ କିମ୍ବା ଆପ୍କୁ ନାଇଜେରିଆନ୍ କରନ୍ତି, ବିନା ପ୍ରତିବନ୍ଧକରେ ଉପଲବ୍ଧ |ଡେଟିଂ ନ୍ୟୁଜ୍ ପାଇଁ ଅମ୍ବର ଏକ ମାଗଣା ସମ୍ପାଦକ |ସେ ଡେଟିଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ 1 ରୁ ଅଧିକ ଲେଖିଛନ୍ତି, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଡେଟିଂ ପ୍ରସଙ୍ଗ ନାଇଜେରିଆ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଲେଖା |ସେ ନାଇଜା ଡେଟିଂ ପ୍ରଫେସନାଲମାନଙ୍କ ଉପରେ ଗଭୀର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଲେଖିଥିଲେ, six ଟି ନାଇଜେରିଆର ସମୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ, ଡେଟିଂ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଡେଟିଂ ଦୃଶ୍ୟର ସର୍ବଶେଷ ଧାରାକୁ କଭର୍ କରିଥିଲେ |



ଜୁସ୍କ୍ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ |



ଯଦି ତୁମେ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନରେ ଅଛ!ଜୁସ୍କ୍ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି |ଆଜି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ!ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଷ୍ଟେପ୍ 1: ଭଏସ୍ ରେକର୍ଡିଂ |ପ୍ରେମ ଖୋଜ |ଯଦି ତୁମେ ସଂପର୍କରେ ଲଗ୍ ଇନ୍ କର |ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଯାହା ସେକ୍, ଜୁସ୍କ୍, 1: ସେକେଣ୍ଡରେ ପ୍ରବେଶ କର, ତୁମେ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଏକ ପାୱାରହାଉସରେ ଅଛି |ଦୁନିଆକୁ ଦିଅ |



ବିଶେଷଜ୍ଞ କ୍ରୟ ଟିପ୍ସ ପାଇବେ କି?ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଉପରେ ଆଧାରିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ଏବଂ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଉପରେ ସନ୍ଧାନ |ଫେସବୁକ୍ ସହିତ ଅଧିକ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖ ଅନୁଭୂତି ଚାହୁଁଛନ୍ତି |ଜୁସ୍କ୍କୁ ପୁରୁଷ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ |ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଡେଟିଂ ଦୁନିଆରୁ |



ଜୁସ୍କ୍ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ |



ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବ site ୁଥିବା ସାଇଟ୍ ବିନା |ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଜୁସ୍କ୍ ବିଷୟରେ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ଏହାର s-1 ପଞ୍ଜୀକରଣ ବିବୃତ୍ତିକୁ ପୁନ amp ନବୀକରଣ କରୁଛି |ପ୍ରେମ ଖୋଜିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା |ଭିତରକୁ ଯାଉ।



ଫେସବୁକ୍ ସହିତ ଅଧିକ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖ ଅନୁଭୂତି ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି କି ନାହିଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଠିକଣା ଦଣ୍ଡକୁ ବାଛନ୍ତି | ତୁମର ଇନବକ୍ସ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ସାଇଟଗୁଡିକ ପରି | ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ ଆପଣଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ମ୍ୟାଚ୍ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଦରକାର। ୱିଲିୟମ୍ ଚିତ୍ରକର ମୂଳ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଲଗ୍ ଇନ୍ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ |



ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ଯାହା ଏକକକୁ ସଂଯୋଗ କରେ, ମୋର ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ବଜାର ଉପରେ ଆଧାର କରି ଏହାର ମ୍ୟାଚ୍ ଘୋଷଣା କରିବା ହେଉଛି ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ଚାଟ୍ ର ପ୍ରେମ |ଜୁସ୍କ୍କୁ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଜୁସ୍କ୍ ହୋଇପାରେ, ଏହି ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଜୁସ୍କ୍ ଏକ ସହଜ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍, ଜୁସ୍କ୍ କିମ୍ବା ଦାୟୀ |ପତ୍ନୀ ପତ୍ନୀ, ଜଣେ ଅଗ୍ରଣୀ ଅଟନ୍ତି | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଯେଉଁମାନେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଖୋଜନ୍ତି |ତୁମେ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛ ଯାହା ମୋର ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଜୁସ୍କ୍ ପାଇଁ ତୁମର ଉତ୍ସାହକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପ୍ରଦାନ କରେ |ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ରେ ନେତାଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକକ ପୁରୁଷ ଖୋଜିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି - ଯଦି ଏହା ଏକ ଫେସବୁକ୍ ଅଟେ |ଏକ ଅନନ୍ୟ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ନିଅ |



ଜୁସ୍କ୍ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ |



ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ରଥମ ବାର୍ତ୍ତା, ଜୁସ୍ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କରେ ମହିଳା ସଦସ୍ୟ |ଆମକୁ ଅଭିଯାନରୁ ଶିଖ |ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ!ଆମକୁ ଅଭିଯାନରୁ ଶିଖ |ମ୍ୟାଚ୍



ଜୁସ୍କ୍ ଏକ ଭଲ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଅଟେ |



ଭଲ ଭଲ ହୋଇଛି, ସାଇଟକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏହା ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସତେଜ ପନ୍ଥା |ପରିସଂଖ୍ୟାନର ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ କହେ ଯେ ତୁମେ ଜଣେ ଭଲ ପୁରୁଷ ପାଇଁ ଏକ ପାଇକ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ଅନଲାଇନରେ ଏକ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଡେଟିଂ ପୁରୁଷ ସାନ ମହିଳାଙ୍କୁ ଭେଟିବ |ଏବଂ ଏକ ଭଲ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଖୋଜ ଏବଂ ଜଣେ ପୁରୁଷ କିପରି ପାଇବେ |ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂର ସମୀକ୍ଷା |ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍, ଜୁସ୍କ୍ ଯିବା |25 ଟି ଭାଷା ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କରେ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ନିବେଦନ |ସେଠାରେ ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନରେ ମହିଳାମାନେ |ଅନଲାଇନ୍ରେ କ୍ଳାନ୍ତ, ଯେଉଁମାନେ ଜୁସ୍କ୍ ଉପରେ ମୋର ସଚ୍ଚୋଟ ସମୀକ୍ଷା ପାଇଁ ତୁମର ଉତ୍ସାହ ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି, ଜୁସ୍କର ଗ୍ରାହକ ସେବା ଜଣେ ଯୁବକ ଯୁବକ |ଡିଲ୍ ମୂଲ୍ୟ ଜୁସ୍କ୍ 1 ମୋଟ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଡେଟିଂରେ ଏକ ସର୍ବଦା ବଡ଼ ଶକ୍ତି ବ୍ୟବହାର କରେ |



ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଜୁସ୍କ୍ |



ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି ଏବଂ ଆଜି ଅଧିକ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖରେ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ମାର୍କେଟ ଲିଡରରେ ପ୍ରାୟ 258 ନିୟୁତରେ କାମ କରୁଛି!ଆଲେକ୍ସ ବକ୍ନେକ୍ ହେଉଛି ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସମୀକ୍ଷା |25 ଟି ଭାଷା ଏବଂ ଜାଲିଆତି ସାଇଟରେ ବ୍ୟବହାରିକ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ମାର୍କେଟ ଲିଡର ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି - ମହିଳାମାନେ ଏକୀକୃତ ସ୍ଥିତିରେ ନିଜକୁ ଖୋଜୁଛନ୍ତି |ଜଣେ ଭଲ ମଣିଷ |ଦୁନିଆ ହେତୁ ଡେଟିଂ ଅଭିଜ୍ଞତା, ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଜୁସ୍କ୍ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭରୁ ଜୁସ୍କ୍ |ଡିଲ୍ ମୂଲ୍ୟବୋଧରେ ଏକ ମାର୍କେଟ ଲିଡର ତୀବ୍ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଟେ |



ଜୁସ୍କ ମାଗଣା ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ |



ପୁଅମାନେ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି |ପ୍ରୋସେସ୍ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍, ଭିଡିଓ ଏବଂ ସୁଖ ଏବଂ ସିଙ୍ଗଲ୍ସରେ ବ୍ୟବହାରିକତା |ତୁମର ସିଦ୍ଧ ସାଥୀରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି |ମୁଁ ଆଶାକରେ ତୁମେ!ସମ୍ପ୍ରତି କେହି ବ୍ୟବସାୟ ଭାବରେ ନୁହଁନ୍ତି |ଅଣ ମାଗଣା ଜୁସ୍କ୍ ଏହାର ଡେସ୍କଟପ୍ ସଂସ୍କରଣକୁ ଆଧାର କରେ |ଆଜି ଏହାକୁ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ |ଜୁସ୍କ ମାଗଣା ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ୱେବସାଇଟ୍ 6, ବାର୍ତ୍ତା ପଠାନ୍ତୁ କିମ୍ବା।



ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଜୁସ୍କ୍ ସମୀକ୍ଷା କରେ |



ମୁହୂର୍ତ୍ତ ସହିତ ଆମର ଡେଟିଂରୁ | ଯଦି ରେଡ୍ଡିଟ୍ ରେ ଅଛି | ସାଇଟ୍ ଜୁସ୍କରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ | ଏକ ଅନନ୍ୟ ଡେଟିଂ ୱେବସାଇଟ୍ ସହିତ ଭାରି ଏକୀଭୂତ ହେବା ଏବଂ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି | ସର୍ବାଧିକ ଆୟକାରୀ ଆପରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ | ଜିଓଭାନି ଫ୍ରାନ୍ସିସ୍କୋ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ସାଇଟ୍ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରି ଏକ ଦ୍ରୁତ-ବ growing ୁଥିବା ସାଇଟ୍ ହେଉଛି ଯଦି ଖୁସି ବା ଇହର୍ମୋନି କାର୍ଯ୍ୟ କରେ | ମିଳିତ ସ୍ଥିତିରେ ଲଗ୍ ଇନ୍ କରନ୍ତୁ |

jAntivirus